Економічне бронювання в Україні може стосуватися і фізичних осіб-підприємців, оскільки це просто одна з форм організації бізнесу.
Немає жодних підстав дискримінувати ФОПи, в Україні всі форми власності рівні перед законом, розповів офіцер Збройних сил України, фінансовий експерт Євген Невмержицький під час ефіру на “Українському Радіо”:
“Тому, звичайно, що і вони (ФОПи, – Ред.) мають мати бронювання”.
За словами експерта, у фізособи-підприємця може бути 10 осіб персоналу і, наприклад, якесь IT-підприємство здатне виконувати завдання, пов’язані зі штучним інтелектом, і їхня праця здатна робити суттєвий внесок в обороноздатність нашої країни. “Тому немає жодних підстав обмежувати ФОПи”, – вважає експерт-воїн.
На його думку, немає жодного раціонального обґрунтування бронювання половини працівників якогось підприємства. “Чому? Тому що підприємство – це окремий комплекс, воно теж має на увазі певну команду. І як – половину команди бронюємо, а іншу ні? Це неправильно. Тут треба виходити завжди з погляду економічної ефективності, неважливо – ФОП це чи ні”, – додав аналітик.
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…