За неявку по повістці без поважної причини передбачено адміністративну і навіть кримінальну відповідальність. Покарання змінюватиметься залежно від виду повістки, яку вручили військовозобов’язаному.
Так, за ігнорування повістки, за яку громадянин уже розписався, передбачено відповідальність у вигляді штрафу. Це стосується всіх видів повісток, крім мобілізаційного розпорядження.
Після 19 травня суми штрафів за ухилення від мобілізації становлять 17 000 — 25 000 грн. Для посадових та юридичних осіб передбачено штраф у розмірі 34 000 — 59 500 грн.
Якщо йдеться про мобілізаційне розпорядження, то покарання передбачає кримінальну відповідальність на строк від 3 до 5 років.
Важливо додати, що військовозобов’язаний повинен мати підтвердження цієї причини у вигляді відповідних документів/довідок.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…