За неявку по повістці без поважної причини передбачено адміністративну і навіть кримінальну відповідальність. Покарання змінюватиметься залежно від виду повістки, яку вручили військовозобов’язаному.
Так, за ігнорування повістки, за яку громадянин уже розписався, передбачено відповідальність у вигляді штрафу. Це стосується всіх видів повісток, крім мобілізаційного розпорядження.
Після 19 травня суми штрафів за ухилення від мобілізації становлять 17 000 — 25 000 грн. Для посадових та юридичних осіб передбачено штраф у розмірі 34 000 — 59 500 грн.
Якщо йдеться про мобілізаційне розпорядження, то покарання передбачає кримінальну відповідальність на строк від 3 до 5 років.
Важливо додати, що військовозобов’язаний повинен мати підтвердження цієї причини у вигляді відповідних документів/довідок.
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від…
Генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов заявив, що Росія може використати тактичну ядерну зброю для удару…
На борту пасажирського літака, який летів з Мілуокі до Далласа (США) стався дивний інцидент. Буйний пасажир авіакомпанії…
Виявилося, що фастфуд, алкоголь та солодощі негативно впливають на вироблення тестостерону та здатні призвести до…
Якщо ваша дитина пропускає школу, це не просто "дрібна витівка". В Україні справа може дійти…
Згідно із Законом №2120 підприємці мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний…