В умовах мобілізації населення військово-лікарська комісія (далі — ВЛК) є однією з найважливіших процедур для кожного військовослужбовця. Її має пройти кожен, щоб визначити, чи придатний він до військової служби. Максимальний час для проходження комісії складає 14 днів.
Про це розповідають юристи з адвокатського об’єднання “Бачинський та партнери”. Зазначається, що лише за відповідним запитом представника комісії цей термін може бути продовжений до 1 місяця.
“Це надає можливість глибше дослідити стан здоров’я військовослужбовця та військовозобов’язаного та взяти до уваги всі можливі аспекти перед визначенням його придатності до служби або доцільності перебуванні на службі”, — розповідають юристи.
Під час проходження ВЛК військовозобов’язаного мають оглянути хірург, терапевт, невропатолог, психіатр, офтальмолог, отоларинголог, стоматолог та дерматолог. При необхідності військовозобов’язаний надає медичні довідки про наявні хвороби, результати обстежень тощо. та може бути спрямований на додатковий огляд до фахівця.
А ось основна мета повторного медогляду військовозобов’язаних полягає в тому, щоб перевірити, чи справді стан здоров’я людини відповідає встановленій групі інвалідності. Тому важливо проходити ВВК, щоб уникнути різних непорозумінь.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…