2025 рік — це рік Зеленої Дерев’яної Змії за китайським календарем, тому вибір прикрас на новорічну ялинку має значення. Які кольори та форми принесуть удачу, а що, навпаки, краще прибрати з дому, розповіла фіналістка “Битви екстрасенсів” Ярослава Солодєєва.
Звісно, зелений. Бо, здогадайтеся, Змія — зелена. Додайте золотий, бо хто не любить золотий? Синій — щоб підкреслити загадковість і фіолетовий, бо це модно (хто сказав, що змії не цінують стиль?). Якщо не хочете псувати магію року, забудьте про срібло. Вода і дерево не товаришують, хіба що ви хочете на наступний рік оселитися в човні.
Солодєєва також натякає на DIY тренди: обгорнути горіхи у золоту фольгу — це не тільки екологічно, а й виглядає так, ніби у вас є час і натхнення.
Змії. У будь-якій формі. Хоч іграшкові, хоч паперові. Немає змій? Є вільні долари? Тоді вперед! Купюри (справжні чи сувенірні), яблука, мандарини — прикрашайте все. Хочете поєднати стилістику “східної магії” з естетикою раннього 90-х? Обмотайте дерево золотим дощиком.
А ще кулі — вони символізують яйце. Всі знають, що змії люблять яйця. Такий собі спосіб сказати Змії: “Цей рік буде твоїм, бери що хочеш”.
Сріблясте — ні, бо це “загубить” дерево у водній стихії. Червоний — теж ні, бо “вогонь спалює”. Їжачки? Змії їм не довіряють. Вогники? Хай краще вогонь палає в ваших очах, а не на ялинці.
Якщо ви вірите у магію, то краще це зробити до 6 грудня — на День Святого Миколая. Запізнилися? Тоді до Різдва, але не пізніше. Розібрати дерево радять до 6 січня, бо після цієї дати магія ялинки перетвориться на… голки на килимі.
Прислухайтеся до порад Ярослави Солодєєвої, і хай ваша ялинка не лише прикрасить дім, а й стане магічним оберегом для всієї родини.
Що варто пам’ятати про цей матеріал:
Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об’єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер – їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов’язаних із психологією або здоров’ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.
2024 року народні обранці підтримали рішення про те, щоб в Україні скасували переведення годинників. Законопроект…
Британський принц Гаррі — син принцеси Діани та короля Чарльза — мешкає зі своєю дружиною Меган і двома дітьми…
Публічний дискурс про "швидкий мир" вкрай негативно впливає на морально-психологічний стан нашого війська, повідомив політолог…
Трохи більше ніж за тиждень Джо Байден складе повноваження президента США. І це непоганий привід підбити…
Колишній міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що ледве вмовив свого 18-річного сина не йти…
У зв’язку з продовженням загальної мобілізації в Україні багато хто ставить питання: скільки чоловіків призовного віку доступні…