Що не можна вішати на ялинку 2025 і що потрібно: відьма назвала “правильні” іграшки

2025 рік — це рік Зеленої Дерев’яної Змії за китайським календарем, тому вибір прикрас на новорічну ялинку має значення. Які кольори та форми принесуть удачу, а що, навпаки, краще прибрати з дому, розповіла фіналістка “Битви екстрасенсів” Ярослава Солодєєва.

У яких кольорах має сяяти ваша ялинка

Звісно, зелений. Бо, здогадайтеся, Змія — зелена. Додайте золотий, бо хто не любить золотий? Синій — щоб підкреслити загадковість і фіолетовий, бо це модно (хто сказав, що змії не цінують стиль?). Якщо не хочете псувати магію року, забудьте про срібло. Вода і дерево не товаришують, хіба що ви хочете на наступний рік оселитися в човні.

Солодєєва також натякає на DIY тренди: обгорнути горіхи у золоту фольгу — це не тільки екологічно, а й виглядає так, ніби у вас є час і натхнення.

Що має бути на вашій ялинці

Змії. У будь-якій формі. Хоч іграшкові, хоч паперові. Немає змій? Є вільні долари? Тоді вперед! Купюри (справжні чи сувенірні), яблука, мандарини — прикрашайте все. Хочете поєднати стилістику “східної магії” з естетикою раннього 90-х? Обмотайте дерево золотим дощиком.

А ще кулі — вони символізують яйце. Всі знають, що змії люблять яйця. Такий собі спосіб сказати Змії: “Цей рік буде твоїм, бери що хочеш”.

Чого не можна вішати

Сріблясте — ні, бо це “загубить” дерево у водній стихії. Червоний — теж ні, бо “вогонь спалює”. Їжачки? Змії їм не довіряють. Вогники? Хай краще вогонь палає в ваших очах, а не на ялинці.

Коли наряджати ялинку

Якщо ви вірите у магію, то краще це зробити до 6 грудня — на День Святого Миколая. Запізнилися? Тоді до Різдва, але не пізніше. Розібрати дерево радять до 6 січня, бо після цієї дати магія ялинки перетвориться на… голки на килимі.

Прислухайтеся до порад Ярослави Солодєєвої, і хай ваша ялинка не лише прикрасить дім, а й стане магічним оберегом для всієї родини.

Довідка

Що варто пам’ятати про цей матеріал:

Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об’єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер – їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов’язаних із психологією або здоров’ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.

Коломієць Надія

Recent Posts

Танення льоду в Антарктиді може спровокувати виверження 100 прихованих вулканів

Понад 100 вулканів ховаються під замерзлою поверхнею Антарктиди. Танення крижаного покриву може знову пробудити їх.…

2 години ago

Люди з якою групою крові частіше відкривають бізнес

Існує багато теорій про те, як група крові може впливати на різні аспекти життя людини,…

2 години ago

Спеціальності для “двієчників”: куди вступають абітурієнти з найнижчими балами

Ситуація з вступниками, які обирають певні спеціальності, викликає занепокоєння в освітянських колах України. За словами заступника міністра…

2 години ago

Взуття на 2025 рік – як виглядають найпопулярніші моделі

Взуття є таким же важливим елементом в образі, як і будь-яке вбрання, аксесуари чи прикраси.…

2 години ago

Кота з рідкісним забарвленням за ціною авто продають в Чернівцях

Елітні та породисті коти можуть коштувати сотні тисяч гривень. Бенгальське кошеня із рідкісним забарвленням "червоне золото"…

2 години ago

Прості зміни способу життя, які допоможуть покращити психічне здоров’я: нове дослідження

Здоровий спосіб життя, фізична активність, правильне харчування і якісний сон можуть значно поліпшити емоційний стан.…

3 години ago