Що не можна вішати на ялинку 2025 і що потрібно: відьма назвала “правильні” іграшки

2025 рік — це рік Зеленої Дерев’яної Змії за китайським календарем, тому вибір прикрас на новорічну ялинку має значення. Які кольори та форми принесуть удачу, а що, навпаки, краще прибрати з дому, розповіла фіналістка “Битви екстрасенсів” Ярослава Солодєєва.

У яких кольорах має сяяти ваша ялинка

Звісно, зелений. Бо, здогадайтеся, Змія — зелена. Додайте золотий, бо хто не любить золотий? Синій — щоб підкреслити загадковість і фіолетовий, бо це модно (хто сказав, що змії не цінують стиль?). Якщо не хочете псувати магію року, забудьте про срібло. Вода і дерево не товаришують, хіба що ви хочете на наступний рік оселитися в човні.

Солодєєва також натякає на DIY тренди: обгорнути горіхи у золоту фольгу — це не тільки екологічно, а й виглядає так, ніби у вас є час і натхнення.

Що має бути на вашій ялинці

Змії. У будь-якій формі. Хоч іграшкові, хоч паперові. Немає змій? Є вільні долари? Тоді вперед! Купюри (справжні чи сувенірні), яблука, мандарини — прикрашайте все. Хочете поєднати стилістику “східної магії” з естетикою раннього 90-х? Обмотайте дерево золотим дощиком.

А ще кулі — вони символізують яйце. Всі знають, що змії люблять яйця. Такий собі спосіб сказати Змії: “Цей рік буде твоїм, бери що хочеш”.

Чого не можна вішати

Сріблясте — ні, бо це “загубить” дерево у водній стихії. Червоний — теж ні, бо “вогонь спалює”. Їжачки? Змії їм не довіряють. Вогники? Хай краще вогонь палає в ваших очах, а не на ялинці.

Коли наряджати ялинку

Якщо ви вірите у магію, то краще це зробити до 6 грудня — на День Святого Миколая. Запізнилися? Тоді до Різдва, але не пізніше. Розібрати дерево радять до 6 січня, бо після цієї дати магія ялинки перетвориться на… голки на килимі.

Прислухайтеся до порад Ярослави Солодєєвої, і хай ваша ялинка не лише прикрасить дім, а й стане магічним оберегом для всієї родини.

Довідка

Що варто пам’ятати про цей матеріал:

Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об’єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер – їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов’язаних із психологією або здоров’ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.

Коломієць Надія

Recent Posts

100-річна жінка досі працює та водить авто: її поради для тривалого життя (фото)

У свої 100 років американка ДжоКлета Вілсон все ще працює і сама дістається роботи –…

7 години ago

Дадуть лише тиждень, а потім вліплять штраф: про що потрібно повідомити ТЦК

Українці, які стоять на військовому обліку, мають бути особливо уважними до змін у своїх персональних…

8 години ago

У Meta панує цілковитий хаос, Цукерберг не може вгамувати співробітників: подробиці

Компанія Meta опинилася в центрі внутрішнього скандалу після запровадження нових правил модерації контенту, які викликали…

8 години ago

По 8000 грн на руки від держави: стосується всіх, хто зараз без роботи

З 1 січня 2025 року набули чинності нові правила щодо виплат і компенсацій, інформує Державна служба зайнятості.…

8 години ago

У мережі розкрили, чиї неповнолітні сини-мажори зупиняли рух в Києві

У мережі поширюють імена неповнолітніх, які оскандалились у Києві. Підлітки поводились зухвало і перекривали рух на…

8 години ago

Трамп отримав дивний вирок у справі про гроші та порнографію

Суддя Нью-Йорка Хуан Мерчан у пʼятницю, 10 січня, висунув вирок обраному президенту США Дональду Трампу у…

8 години ago