Число дезертирів в Україні може бути більше 100 тисяч, що не так уже й далеко від 160 тисяч військових, яких Києву необхідно мобілізувати.
Про це пише Bloomberg з посиланням на адвоката військовослужбовців із Харкова Романа Лихачова.
Агентство повідомляє, що з 2022 року в Україні порушено близько 96 тисяч кримінальних справ стосовно військових, які залишили свої позиції.
Один із військових розповів агентству, що українські солдати менше бояться наслідків, якими загрожують залишення посту чи виступ проти командира.
Ці зміни відбуваються на тлі скарг солдатів на те, що їм доводиться боротися з військовою бюрократією, зазначає Bloomberg.
Раніше стало відомо, що в Міністерстві оборони обіцяють посилення мобілізації в Україні. Навіть якщо людину не буде в реєстрі військовозобов’язаних, то держава зможе її знайти, обіцяли військові. обоорон.
Ми також повідомили, що Київ та Вашингтон справді обговорили зниження віку мобілізації в Україні.
“Я можу підтвердити, що ця тема обговорюється на переговорах. Я можу спростувати, що це є точкою напруги або це обговорюється критичним чи негативним чином”, – сказав на брифінгу офіційний представник українського МЗС Георгій Тихий.
Також він дав зрозуміти, що ключове прохання Києва до союзників – постачання зброї, оскільки є проблеми із озброєнням уже мобілізованих.
Новинні канали Сирії, близькі до нової влади, оприлюднили знімки візиту міністра закордонних справ Німеччини Аннилени Бербок. Однак…
У війні проти України РФ була ближчою за все до того, щоб застосувати ядерну зброю,…
Піщана пустеля Кузупчі (Kubuqi Desert) у Внутрішній Монголії колись мала репутацію «моря смерті». Проте нещодавно…
В Україні вступили в силу зміни в процесі мобілізації, що торкнулися статусу обмежено придатних до…
Українським пенсіонерам можуть урізати виплати на 20%, якщо вони вчасно не попередять про певні зміни.…
Адміністрація нинішнього президента США Джо Байдена планує запровадити додаткові санкції проти Росії. Цього разу під удар потраплять…