В Україні з 10 листопада продовжується термін загальної мобілізації. Тим, хто отримує відстрочку від призову потрібно її продовжувати.
Адвокатка Дар’я Тарасенко пояснює, що якщо відстрочка надана до пізнішої дати, документи подавати не потрібно. Це обов’язково треба зробити тим, в кого спливає строк надання відстрочки. При цьому точну дату кінця відстрочки потрібно перевірити окремо.
Дата закінчення відстрочки має відображатися в реєстрі коректно. Адвокатка радить перевірити це, згенерувавши електронний військово-обліковий документ у додатку “Резерв +” або на порталі “Дія”. Якщо відстрочка вказана до 9 листопада, подавати документи на її продовження потрібно.
Фахівчиня раніше зазначала, що різні ТЦК та СП по-своєму вносять дані в облік. Відстрочка може бути оформлена як на весь період існування підстави на її надання (як приклад Дар’я Тарасенко наводить виховання дитини з інвалідністю до досягнення і нею 18-річного віку). Проте вона зазначає, що в більшості випадків відстрочку оформлюють до дати закінчення загальної мобілізації.
Після продовження її терміну, військовозобов’язаному з відстрочкою потрібно надати заяву електронним чи паперовим виглядом у довільній формі про продовження раніше наданої відстрочки. До заяви можуть знадобитися додаткові документи, які підтверджують право на відстрочку, наприклад студентський квиток, свідоцтво про народження дітей тощо.
Республіканець Дональд Трамп переміг на виборах президента США. Остаточну перевагу над демократкою Камалою Гарріс йому принесла перемога…
Ціни на нафту знизились у середу більш ніж на 1%, оскільки республіканець Дональд Трамп переміг на…
У навчальних центрах Збройних Сил України на сьогодні залишилося менше десятка мобілізованих, яким 50+ років.…
Цієї зими буде безліч змін, і, як і в будь-який сезон, з'являться явні антитренди -…
У Польщі виникає кадрова криза, зокрема у сферах транспорту та логістики. Основна причина — посилення…
В Україні цього року зафіксовано 21 336 боргів за штрафи через порушення правил військового обліку. Про…