В Україні з 10 листопада продовжується термін загальної мобілізації. Тим, хто отримує відстрочку від призову потрібно її продовжувати.
Адвокатка Дар’я Тарасенко пояснює, що якщо відстрочка надана до пізнішої дати, документи подавати не потрібно. Це обов’язково треба зробити тим, в кого спливає строк надання відстрочки. При цьому точну дату кінця відстрочки потрібно перевірити окремо.
Дата закінчення відстрочки має відображатися в реєстрі коректно. Адвокатка радить перевірити це, згенерувавши електронний військово-обліковий документ у додатку “Резерв +” або на порталі “Дія”. Якщо відстрочка вказана до 9 листопада, подавати документи на її продовження потрібно.
Фахівчиня раніше зазначала, що різні ТЦК та СП по-своєму вносять дані в облік. Відстрочка може бути оформлена як на весь період існування підстави на її надання (як приклад Дар’я Тарасенко наводить виховання дитини з інвалідністю до досягнення і нею 18-річного віку). Проте вона зазначає, що в більшості випадків відстрочку оформлюють до дати закінчення загальної мобілізації.
Після продовження її терміну, військовозобов’язаному з відстрочкою потрібно надати заяву електронним чи паперовим виглядом у довільній формі про продовження раніше наданої відстрочки. До заяви можуть знадобитися додаткові документи, які підтверджують право на відстрочку, наприклад студентський квиток, свідоцтво про народження дітей тощо.
Ліквідація в Росії генерала Ярослава Москалика та провідного інженера, яки модернізував російські РЕБи, Євгена Ритікова надихнула українців…
Президент США Дональд Трамп може зазнати глибокого розчарування, дізнавшись, що на церемонії прощання з Папою…
Шкідливі звички — це не лише про куріння чи переїдання. Це будь-які повторювані дії, які…
Нещодавно міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що з 1 вересня 2025 року в…
Якщо банк вибачив чи анулював вашу кредитну заборгованість, не поспішайте радіти – це може вплинути…
Чехія продовжує відмовляти у тимчасовому захисті українцям, які подавали заяву на такий самий захист в…