З 16 липня ТЦК буде направляти повістки на останнє відоме місце реєстрації військовозобов’язаного, який не оновив дані. Якщо повістку не вручено, поліція шукатиме ухилянта, щоб примусово доставити його до ТЦК, теж за останньою відомою адресою. Якщо дані оновлено і вказано актуальну адресу, всі ці процедури відбуваються там.
Навіть якщо військовозобов’язаній переїхав з одного регіону в інший, не оновивши дані, повістка, що прийшла поштою за старою адресою, буде вважатися врученою, зазначила адвокатка Катерина Аніщенко в етері телеканалу “Київ 24”.
Якщо повістка не отримана адресатом у зв’язку з його відсутністю або відмовою, вона з відповідною відміткою працівника пошти повертається до військкомату, що за чинним законом рівносильно її врученню, нагадала вона.
Після цього надсилається ще одна повістка. Після неотримання двох повісток ТЦК отримує право звернутися до відділення поліції з проханням провести адміністративне затримання військовозобов’язаного.
У рамках адміністративного затримання дільничний працівник поліції має право приїхати за останньою відомою адресою ухилянта, пояснила адвокатка. У разі, якщо той опиниться вдома, поліціянт зобов’язаний його затримати та доставити до ТЦК для примусової постановки на військовий облік, зазначила Аніщенко.
Скандали з ТЦК в Україні почастішали — працівники центрів комплектування нерідко порушують закон. Військові ТЦК…
Тимчасова слідча комісія Верховної Ради виявила, що лікарі військово-лікарських комісій (ВЛК) мають негласну вказівку визнавати…
Раніше польські фермери припинили акцію протесту біля пункту пропуску з Україною «Медика – Шегині» після…
Російський диктатор Володимир Путін панічно боїться смерті, через що охорона та забезпечення його недоторканності стали…
Верховна Рада непомітно прибрала можливість конфіскації майна у корупціонерів, які за новим законом можуть уникнути…
Міжвідомча робоча група, утворена Міністерством охорони здоров'я, перевірить обґрунтованість рішень медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) у…