Економія електрики: які прилади краще не залишати в режимі очікування

Іноді нам здається, що залишити той чи інший прилад у режимі очікування може бути гарною ідеєю та зручним способом “економії часу”. Однак експерти повідомляють, що це, своєю чергою, може непомітно витрачати багато електроенергії та збільшувати рахунки за світло.

Фахівці з енергозбереження розповіли про найбільш енергоємні прилади, які “ніколи не слід залишати в режимі очікування”, пише УНІАН з посиланням на Express. Їх завжди краще вимкнути, якщо ви не збираєтеся ними користуватися просто зараз.

Приставки для супутникового телебачення

Супутникова приставка – здавалося б, побутовий пристрій, але багато хто не усвідомлює, який вплив цей прилад може мати на рахунок за електроенергію.

Ці пристрої часто працюють “у режимі очікування”, але якщо залишити їх у такому стані, вони все одно можуть споживати напрочуд багато енергії. Тому краще задуматися над тим, щоб вимкнути приставку з мережі.

Комп’ютери

Багато хто може перевести комп’ютер у режим очікування і піти у справах. Адже це потім може прискорити вхід у систему. Однак це також може непомітно збільшити ваші витрати на електроенергію. Навіть коли ПК не використовується, він все одно споживає енергію в режимі очікування.

Ігрові приставки

Потужні ігрові приставки оснащені функціями енергозбереження, але й у них є свої мінуси. Ці пристрої часто оснащені перемикачем увімкнення/вимкнення, який переводить їх у режим очікування з низьким енергоспоживанням.

Однак багато користувачів або забувають повністю вимкнути їх, або вимикають телевізор, залишаючи консоль увімкненою, що може призвести до зайвих витрат. За даними експертів, на ігрові консолі припадає близько шести відсотків витрат на електроенергію в типовому домогосподарстві.

Ковальчук Світлана

Recent Posts

Вірменія схвалила проєкт закону про вступ до Євросоюзу

Уряд Вірменії на своєму засіданні 9 січня схвалив проєкт закону про початок процесу вступу країни…

4 хв. ago

Чому смартфон повільно заряджається: п’ять причин

Новий телефон завжди дуже швидко заряджається і довго тримає заряд. Але з часом батарея зношується…

11 хв. ago

Як правильно морозити м’ясо: секрети збереження свіжості

Морозильна камера — незамінний помічник для довготривалого зберігання продуктів. Але щоб м'ясо після заморожування залишалося…

21 хв. ago

Ботанічний сад у Києві під загрозою: землю віддали під забудову всупереч забороні

Держаудитслужба знайшла порушення у фінансовій діяльності Національного ботанічного саду ім. Миколи Миколайовича Гришка. Про це повідомляє Державна аудиторська…

34 хв. ago

Україна готова надати бронювання громадянам, які повернуться з-за кордону

Україна готова надати співвітчизникам, які перебувають за кордоном, роботу на оборонних підприємствах із бронюванням від…

43 хв. ago

На Курщині РФ «уклала» роту своїх солдатів за один штурм

47 окрема механізована бригада «Магура» відобразила масований штурм росіян у Курській області разом із суміжними…

57 хв. ago