Іноді нам здається, що залишити той чи інший прилад у режимі очікування може бути гарною ідеєю та зручним способом “економії часу”. Однак експерти повідомляють, що це, своєю чергою, може непомітно витрачати багато електроенергії та збільшувати рахунки за світло.
Фахівці з енергозбереження розповіли про найбільш енергоємні прилади, які “ніколи не слід залишати в режимі очікування”, пише УНІАН з посиланням на Express. Їх завжди краще вимкнути, якщо ви не збираєтеся ними користуватися просто зараз.
Приставки для супутникового телебачення
Супутникова приставка – здавалося б, побутовий пристрій, але багато хто не усвідомлює, який вплив цей прилад може мати на рахунок за електроенергію.
Ці пристрої часто працюють “у режимі очікування”, але якщо залишити їх у такому стані, вони все одно можуть споживати напрочуд багато енергії. Тому краще задуматися над тим, щоб вимкнути приставку з мережі.
Комп’ютери
Багато хто може перевести комп’ютер у режим очікування і піти у справах. Адже це потім може прискорити вхід у систему. Однак це також може непомітно збільшити ваші витрати на електроенергію. Навіть коли ПК не використовується, він все одно споживає енергію в режимі очікування.
Ігрові приставки
Потужні ігрові приставки оснащені функціями енергозбереження, але й у них є свої мінуси. Ці пристрої часто оснащені перемикачем увімкнення/вимкнення, який переводить їх у режим очікування з низьким енергоспоживанням.
Однак багато користувачів або забувають повністю вимкнути їх, або вимикають телевізор, залишаючи консоль увімкненою, що може призвести до зайвих витрат. За даними експертів, на ігрові консолі припадає близько шести відсотків витрат на електроенергію в типовому домогосподарстві.
Епоха мінімалізму, гламуру і сміливих експериментів знову надихає дизайнерів і заповнює наші гардероби. Які речі…
Після початку допінгового скандалу українського півзахисника лондонського "Челсі" Михайла Мудрика кинула подруга, російська модель Віолетта Грачова (Берт).…
На традиційному новорічному аукціоні в Японії продали рибу за 207 мільйонів єн ($1,3 млн), що…
Відео з українським котом, який лапою збив FPV-дрон, викликало справжній ажіотаж у соціальних мережах. Користувачі…
Протягом 2024 року Україна залучила до лав Збройних Сил близько 200 тисяч новобранців. Проте, за…
У 2025 році внутрішньо переміщені українці продовжать отримувати державну фінансову допомогу, але існують певні умови,…