З метою відповідності міжнародним банківським стандартам та зміцненню безпеки фінансової системи українські банки ініціювали масштабну процедуру перевірки своїх клієнтів, як пише «znaj.ua».
Цей захід спрямований на посилення захисту грошей українців, боротьбу з фінансовим шахрайством та підвищення загальної прозорості банківської діяльності.Play Video
Тепер люди мають пройти комплексну процедуру ідентифікації та перевірки для підтвердження точності своїх персональних даних та забезпечення дотримання банківських вимог.
Що передбачає процес перевірки:
Персональна ідентифікація: сюди входить збір основних відомостей про клієнта, таких як повне ім’я, паспортні дані та ідентифікаційні номери платника податків.
Перевірка даних: після ідентифікації необхідно підтвердити точність наданої інформації часто шляхом особистої перевірки.
Проте фінансова установа може запросити повторну перевірку у таких випадках:
Якщо термін дії документів клієнта минув, його попросять оновити свої дані.
В рамках регулярних аудитів та фінансового моніторингу дані клієнтів перевіряються для забезпечення точності та відповідності.
Також, якщо є сумніви щодо легітимності документів клієнта, банк може тимчасово заморозити доступ до його рахунку до завершення перевірки.
Як часто проводитимуться ці перевірки?
Клієнти з високим рівнем ризику: раз на рік.
Клієнти із середнім рівнем ризику: кожні 3 роки.
Клієнти з низьким рівнем ризику: кожні п’ять років, якщо не виникне підозра, яка потребує негайних дій.
Ці перевірки нібито життєво важливі для захисту рахунків клієнтів, забезпечення безпеки транзакцій та дотримання міжнародних правил. Клієнтам, які отримують запити на перевірку, рекомендується виконувати їх якнайшвидше, щоб уникнути санкцій.
Представник обраного президента США Дональда Трампа Кіт Келлог заявив, що ставить за мету протягом 100 днів після…
Рішення України стосовно припинення транспортування російського газу своєю територією виявилося одним із найбільших та найдорожчих…
Мешканці столиці все частіше помічають незвичайних гостей на вулицях міста – диких зайців, які через…
Метапневмовірус (HMPV) — це одноланцюговий РНК-вірус із родини Pneumoviridae. Наразі вакцини проти цієї інфекції немає,…
Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які з великою відповідальністю стежать за своїми платіжками…
Через війну, яку розпочала Росія, багато наших громадян були змушені покинути свої домівки та виїхати…