Верховна Рада ухвалила закон про зниження призовного віку чоловіків з 27 до 25 років. Проте, президент Володимир Зеленський вже кілька місяців не підписує його. Стало відомо, з чим це пов'язано.
В Україні мобілізацію продовжено до 14 лютого. Військовозобов’язаними вважаються чоловіки 18-60 років. Багато хто з них до 27-річного віку мають статус призовників, але не можуть бути приєднатися до ЗСУ. Глава держави не підписав закон, тому він поки що так і не набрав законної сили.
У виданні Bloomberg повідомили, що український лідер не розуміє мети різкого збільшення мобілізованих осіб. Він також не побачив чіткого плану дій – куди направлять новобранців.
Нещодавно Зеленський заявив, що чекає на більш детальний аналіз з кожного питання, пов’язаного зі зниженням призовного віку. Він готовий консультуватися не лише з урядовцями, а й з військовослужбовцями. Також важливо погодити ротацію українських захисників, котрі другий рік перебувають на фронті без можливості відпочити.
Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко зазначив, що головна проблема у недотриманні закону про мобілізацію. Він уточнив, що функції та обов’язки всіх органів державної влади визначені. Проте йдеться про комплексний захід і саме влада має формувати правильне ставлення українців до призову до армії.
За словами Муженка, зараз територіальні центри комплектації та соціальної підтримки звинувачують у всіх гріхах, яких вони дійсно мають та яких не мають.
Понад чотири мільярди людей щороку хоча б раз беруть участь в азартних іграх. У деяких…
На сьогодні вартість борщу в Україні становить 222 грн. Таким чином, за рік його вартість зросла на…
Чоловіків, які користуються додатком «Резерв+», визнають резервістами без попередження. Їм масово нараховують штрафи, блокують рахунки,…
Пенсійний фонд України роз'яснив категорії громадян, які можуть претендувати на вихід на пенсію раніше встановленого…
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що протягом кількох днів повідомить, чи маніпулює ним російський…
У Німеччині набули чинності найжорсткіші за останнє десятиліття обмеження щодо в'їзду біженців. Вперше за багато…