Українці, які мають право на військову службу, які не з’являться в ТЦК за викликом, будуть піддаватися штрафам, що можуть зрости в разі несплати, повідомив колишній депутат і експерт із правових питань Володимир Пилипенко у своїй заяві для «УНІАН».
Після винесення штрафу призовник має 15 днів на його сплату, хоча він може оскаржити його в суді, якщо вважає, що він був накладений несправедливо. Якщо штраф залишається несплаченим, можуть розпочатися заходи примусового стягнення, включаючи примусове стягнення боргу з банківських рахунків особи.
У разі постійної несплати існує можливість, що майно може бути конфісковано для покриття штрафів. Служба примусового стягнення може продати майно боржника з аукціону для погашення непогашеної заборгованості, хоча цей захід застосовуватиметься лише в тому випадку, якщо накопичені штрафи перевищують 160 000 грн.
Наприклад, одноразовий штраф у розмірі 25 000 грн не призведе до конфіскації майна.
Примітно, що кожен пропущений порядок денний розглядається як окреме правопорушення, штрафи за яке становлять від 17 000 до 25 000 грн. Таким чином, повторне невиконання може призвести до більш серйозних наслідків, включаючи ризик втрати майна, якщо неоплачені штрафи будуть накопичуватися.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…