Українці, які мають право на військову службу, які не з’являться в ТЦК за викликом, будуть піддаватися штрафам, що можуть зрости в разі несплати, повідомив колишній депутат і експерт із правових питань Володимир Пилипенко у своїй заяві для «УНІАН».
Після винесення штрафу призовник має 15 днів на його сплату, хоча він може оскаржити його в суді, якщо вважає, що він був накладений несправедливо. Якщо штраф залишається несплаченим, можуть розпочатися заходи примусового стягнення, включаючи примусове стягнення боргу з банківських рахунків особи.
У разі постійної несплати існує можливість, що майно може бути конфісковано для покриття штрафів. Служба примусового стягнення може продати майно боржника з аукціону для погашення непогашеної заборгованості, хоча цей захід застосовуватиметься лише в тому випадку, якщо накопичені штрафи перевищують 160 000 грн.
Наприклад, одноразовий штраф у розмірі 25 000 грн не призведе до конфіскації майна.
Примітно, що кожен пропущений порядок денний розглядається як окреме правопорушення, штрафи за яке становлять від 17 000 до 25 000 грн. Таким чином, повторне невиконання може призвести до більш серйозних наслідків, включаючи ризик втрати майна, якщо неоплачені штрафи будуть накопичуватися.
Українські суди все частіше ухвалюють рішення на користь громадян, скасовуючи штрафи, накладені територіальними центрами комплектування…
Всесвітня організація охорони здоров'я визначила перелік патогенів, які становлять найбільшу загрозу для людства. Для боротьби…
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про готовність Росії до діалогу зі США, але…
В Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року. На особливий період критично…
Перші сильні снігопади очікуються в Україні вже 14-16 листопада 2024 року. Температура впаде трохи нижче нуля, а от…
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху 5 листопада ухвалив рішення звільнити голову Міністерства оборони Йоава Галланта. Його посаду…