Українці, які мають право на військову службу, які не з’являться в ТЦК за викликом, будуть піддаватися штрафам, що можуть зрости в разі несплати, повідомив колишній депутат і експерт із правових питань Володимир Пилипенко у своїй заяві для «УНІАН».
Після винесення штрафу призовник має 15 днів на його сплату, хоча він може оскаржити його в суді, якщо вважає, що він був накладений несправедливо. Якщо штраф залишається несплаченим, можуть розпочатися заходи примусового стягнення, включаючи примусове стягнення боргу з банківських рахунків особи.
У разі постійної несплати існує можливість, що майно може бути конфісковано для покриття штрафів. Служба примусового стягнення може продати майно боржника з аукціону для погашення непогашеної заборгованості, хоча цей захід застосовуватиметься лише в тому випадку, якщо накопичені штрафи перевищують 160 000 грн.
Наприклад, одноразовий штраф у розмірі 25 000 грн не призведе до конфіскації майна.
Примітно, що кожен пропущений порядок денний розглядається як окреме правопорушення, штрафи за яке становлять від 17 000 до 25 000 грн. Таким чином, повторне невиконання може призвести до більш серйозних наслідків, включаючи ризик втрати майна, якщо неоплачені штрафи будуть накопичуватися.
У грудні 2024 року в Україні було запроваджено нові умови оподаткування, що стосуються ФОП. Одним із…
Діючому судді Господарського суду міста Києва повідомлено про підозру у державній зраді. Про це повідомляє Офіс Генерального…
Нещодавнє випробування ракети Starship, яка є найбільшою і найпотужнішою ракетою-носієм у світі, закінчилося тим, що верхній ступінь…
Скандальний український політик Євген Мураєв, якого підозрюють у державній зраді, повідомив, що живе та працює…
Обраний президент Дональд Трамп планує випустити указ, який підносить криптовалюти до рангу пріоритетних напрямів політики і дає…
Ексведучий телеканалу очільника забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Макс…