Українці, які мають право на військову службу, які не з’являться в ТЦК за викликом, будуть піддаватися штрафам, що можуть зрости в разі несплати, повідомив колишній депутат і експерт із правових питань Володимир Пилипенко у своїй заяві для «УНІАН».
Після винесення штрафу призовник має 15 днів на його сплату, хоча він може оскаржити його в суді, якщо вважає, що він був накладений несправедливо. Якщо штраф залишається несплаченим, можуть розпочатися заходи примусового стягнення, включаючи примусове стягнення боргу з банківських рахунків особи.
У разі постійної несплати існує можливість, що майно може бути конфісковано для покриття штрафів. Служба примусового стягнення може продати майно боржника з аукціону для погашення непогашеної заборгованості, хоча цей захід застосовуватиметься лише в тому випадку, якщо накопичені штрафи перевищують 160 000 грн.
Наприклад, одноразовий штраф у розмірі 25 000 грн не призведе до конфіскації майна.
Примітно, що кожен пропущений порядок денний розглядається як окреме правопорушення, штрафи за яке становлять від 17 000 до 25 000 грн. Таким чином, повторне невиконання може призвести до більш серйозних наслідків, включаючи ризик втрати майна, якщо неоплачені штрафи будуть накопичуватися.
У команді віцепрезиденки США Камали Гарріс заявили, що остаточні результати виборів можуть бути оголошені вже за кілька…
В Росії вдруге за тиждень сталося пограбування магазину – грабіжники "виносять" вершкове масло на тлі…
Щоб перемогти РФ самотужки, Україні потрібно завалити її "м'ясом", призвавши чотири мільйони людей, з яких…
Із середини листопада в Україні вже очікуються сніг та ожеледиця. Про це в коментарі УНІАН сказала Вазіра…
У 86 років легенда кіноекрана і фітнес-гуру Джейн Фонда продовжує дивувати не тільки своїм незгасним ентузіазмом, а…
Народна депутатка Анна Скороход підтвердила інформацію про те, що медиків в Україні починають переводити у штурмовики на…