2 вересня 2024 року в Україні розпочався навчальний рік 2024-2025. Він триватиме до 30 червня. Однак, Міністерство освіти через складну ситуацією з енергосистемою надало закладам більшої свободи для організації навчального процесу.
Зокрема, педагогічні ради шкіл мають право самостійно визначати, скільки триватиме навчальний тиждень, а також тривалість та навіть кількість канікул, форму навчання (дистанційна, очна, змішана). Це допоможе адаптуватися на умов на місці, а також забезпечити безперервність процесу навчання.
Однак, попередньо відомо, що зимові канікули в школах можуть тривати від 30 грудня 2024 року до 10 січня 2025 року.
З огляду на те, що існує ризик блекаутів через низькі температури і обстріли Росією критичних об’єктів, заклади освіти зможуть регулювати освітній процес, як і тривалість новорічних канікул: від дати їх встановлення до часу початку й закінчення уроків.
Для змішаної форми навчання у навчальних закладах необхідна наявність укриття, де можна продовжувати заняття в приміщенні закладу освіти або поблизу, але не далі ніж 500 метрів.
Деякі школи, зважаючи на невизначенність ситуації, вже прийняли рішення скасувати осінні канікули, щоб мати можливість в зимовий період подовжити відпочинок. Це дасть змогу забезпечити якісне навчання і мінімізувати втрати.
Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…
В основному, ми викликаємо поліцію у випадках, коли порушуються наші права, і ми вимагаємо захисту.…
На Харківщині планують посилити мобілізацію військовозобов'язаних, яка є обов'язковою під час дії воєнного стану в Україні.…
На тлі запуску Росією нової балістичної ракети, яку Путін назвав "Орєшніком", протягом останньої доби в…
Китайські вчені завершили перший етап будівництва найпотужнішої у світі центрифуги в Ханчжоу – амбітного проєкту, спрямованого…
Громадянин Британії здійснив підпал лондонської комерційної нерухомості, яке пов'язане з Україною. За це він отримав…