2 вересня 2024 року в Україні розпочався навчальний рік 2024-2025. Він триватиме до 30 червня. Однак, Міністерство освіти через складну ситуацією з енергосистемою надало закладам більшої свободи для організації навчального процесу.
Зокрема, педагогічні ради шкіл мають право самостійно визначати, скільки триватиме навчальний тиждень, а також тривалість та навіть кількість канікул, форму навчання (дистанційна, очна, змішана). Це допоможе адаптуватися на умов на місці, а також забезпечити безперервність процесу навчання.
Однак, попередньо відомо, що зимові канікули в школах можуть тривати від 30 грудня 2024 року до 10 січня 2025 року.
З огляду на те, що існує ризик блекаутів через низькі температури і обстріли Росією критичних об’єктів, заклади освіти зможуть регулювати освітній процес, як і тривалість новорічних канікул: від дати їх встановлення до часу початку й закінчення уроків.
Для змішаної форми навчання у навчальних закладах необхідна наявність укриття, де можна продовжувати заняття в приміщенні закладу освіти або поблизу, але не далі ніж 500 метрів.
Деякі школи, зважаючи на невизначенність ситуації, вже прийняли рішення скасувати осінні канікули, щоб мати можливість в зимовий період подовжити відпочинок. Це дасть змогу забезпечити якісне навчання і мінімізувати втрати.
Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань порушення законодавства у Міноборони та ЗСУ Ганна…
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…