Україна змінила правила оповіщення військовозобов’язаних в рамках мобілізації. Тепер повістку можна отримати не тільки особисто, але і поштою. Є кілька типів повісток, включаючи повістки для прибуття до територіальних центрів комплектування, для медогляду або оновлення особистих даних, а також “бойові” повістки для призову на службу.
Важливо, що повістки вважаються врученими, якщо є підпис одержувача або відеозапис процесу вручення. Навіть відмова від отримання повістки, зафіксована на відео, вважається підтвердженням оповіщення. Крім того, процес вручення повісток став гнучкішим і може відбуватися будь-де.
Однією з нововведень є можливість надсилання повісток поштою. В цьому випадку, датою вручення вважається день отримання відправлення, відмови від нього або відсутність адресата.
Також передбачено причини для неявки до територіальних центрів комплектування, такі як стихійні лиха, хвороба, воєнні дії в регіоні чи смерть близького родича. Згідно з новим законом, чоловіки від 18 до 60 років повинні завжди мати при собі військово-облікові документи.
Раніше було поставлено питання щодо впровадження електронних повісток в Резерв+ чи Діє, однак на це поки що немає відповіді.
Україна готується до суворої зими, але, за словами експерта з питань ЖКГ Олега Попенка, готовність…
Кажуть, що вічна молодість — це міф. Але хто сказав, що її не можна продовжити?…
Європа приваблює мільйони туристів щороку, але за мальовничими краєвидами та величними пам’ятками часто ховаються кишенькові…
Голлівудські зірки розлучилися у 2016 році після 12 років сімейного життя. У Анджеліни та Бреда шестеро…
Російський рубль знову пішов у круте піке. 23 листопада офіційний курс валюти впав до 102,5…
Україна готується до істотних змін у системі підтримки сімей з дітьми. Верховна Рада розглядає два…