Україна змінила правила оповіщення військовозобов’язаних в рамках мобілізації. Тепер повістку можна отримати не тільки особисто, але і поштою. Є кілька типів повісток, включаючи повістки для прибуття до територіальних центрів комплектування, для медогляду або оновлення особистих даних, а також “бойові” повістки для призову на службу.
Важливо, що повістки вважаються врученими, якщо є підпис одержувача або відеозапис процесу вручення. Навіть відмова від отримання повістки, зафіксована на відео, вважається підтвердженням оповіщення. Крім того, процес вручення повісток став гнучкішим і може відбуватися будь-де.
Однією з нововведень є можливість надсилання повісток поштою. В цьому випадку, датою вручення вважається день отримання відправлення, відмови від нього або відсутність адресата.
Також передбачено причини для неявки до територіальних центрів комплектування, такі як стихійні лиха, хвороба, воєнні дії в регіоні чи смерть близького родича. Згідно з новим законом, чоловіки від 18 до 60 років повинні завжди мати при собі військово-облікові документи.
Раніше було поставлено питання щодо впровадження електронних повісток в Резерв+ чи Діє, однак на це поки що немає відповіді.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…