Мобілізація в Україні передбачає, що підприємство може забронювати своїх працівників тільки після початку виконання мобілізаційного завдання.
Якщо установа не розпочала виконання цього завдання, воно не може здійснити документальне оформлення бронювання, а співробітники таких підприємств не переводяться на спеціальний облік, розповідає начальник відділу військового обліку та бронювання Миколаївського обласного ТЦК та СП Олег Чуб, коментуючи постанови №45 та 76 щодо бронювання працівників підприємств.
Він підкреслив, що якщо установа не виконала мобілізаційні завдання, воно не може оформити відстрочки своїх працівників, а облік цих співробітників не переводиться на спеціальний.
Щодо постанови №76, Чуб зазначає, що всі мобілізаційні захисти, надані через Мінекономіки або через платформу “Дія”, були дійсними до 31 березня 2025 року. Проте для продовження відстрочки підприємство повинне було пройти підтвердження критичності їх діяльності.
Отже, якщо установа, що отримала можливість бронювання, не перебронювала своїх співробітників після підтвердження важливості своєї діяльності, то відстрочка цих працівників перестала діяти.
Інвестиційний підхід Воррена Баффета завжди був тісно пов’язаний із розумінням людської поведінки. Його відома порада: "Бійтеся, коли…
Варто одразу нагадати нашим шановним читачам, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також…
Українців попередили про зростання цін на фрукти влітку. Про це повідомив головний агроном сільськогосподарського підприємства з Одеської області…
США призупинили запровадження нових тарифів на імпорт з більшості країн на 90 днів. Сенатор Адам…
В Україні під час мобілізації повістки можуть надходити не лише особисто в руки, а й…
Як це вже зробили Citroën і Volkswagen, Toyota і Mercedes повинні будуть найближчим часом ідентифікувати й відкликати 20 моделей, випущених в період…