За ігнорування повістки військовозобовʼязаних українців можуть покарати. Про те, чи можна не йти в армію після сплати штрафу за неявку до ТЦК та СП розповіла адвокатка Лариса Кісь у коментарі “РБК-Україна”.
“Сплата штрафу не звільняє від обов’язку військової служби”, — сказала Лариса Кісь.
Вона зазначила, що сплата штрафу — це лише “виконання обовʼязку за порушення”. Тоді як неявка за будь-якою іншою повісткою буде новим порушенням. Зокрема, обмеження відсутні щодо кількості можливих викликів за повісткою.
Адвокатка вважає, що за ігнорування повістки, надісланою поштою, теоретично штрафи можуть надходити кожні два місяці.
“Теоретично, з урахуванням часу “проходження” найбільш довготривалої процедури — направлення повістки поштою — штрафи можуть з’являтися умовно кожні два місяці”, — пояснила адвокатка.
Крім цього, військкомати можуть щодня висилати по одному виклику на наступну дату від попередньо зазначеної. В результаті кожного разу за ігнорування можливий штраф. Тому не такий вже й довгий шлях до сумарної заборгованості в 160 тисяч гривень (тоді виконавча служба може не лише арештувати рахунки й майно, але й займатися їх фактичною реалізацією), додала вона.
Україна готується до суворої зими, але, за словами експерта з питань ЖКГ Олега Попенка, готовність…
Кажуть, що вічна молодість — це міф. Але хто сказав, що її не можна продовжити?…
Європа приваблює мільйони туристів щороку, але за мальовничими краєвидами та величними пам’ятками часто ховаються кишенькові…
Голлівудські зірки розлучилися у 2016 році після 12 років сімейного життя. У Анджеліни та Бреда шестеро…
Російський рубль знову пішов у круте піке. 23 листопада офіційний курс валюти впав до 102,5…
Україна готується до істотних змін у системі підтримки сімей з дітьми. Верховна Рада розглядає два…