За ігнорування повістки військовозобовʼязаних українців можуть покарати. Про те, чи можна не йти в армію після сплати штрафу за неявку до ТЦК та СП розповіла адвокатка Лариса Кісь у коментарі “РБК-Україна”.
“Сплата штрафу не звільняє від обов’язку військової служби”, — сказала Лариса Кісь.
Вона зазначила, що сплата штрафу — це лише “виконання обовʼязку за порушення”. Тоді як неявка за будь-якою іншою повісткою буде новим порушенням. Зокрема, обмеження відсутні щодо кількості можливих викликів за повісткою.
Адвокатка вважає, що за ігнорування повістки, надісланою поштою, теоретично штрафи можуть надходити кожні два місяці.
“Теоретично, з урахуванням часу “проходження” найбільш довготривалої процедури — направлення повістки поштою — штрафи можуть з’являтися умовно кожні два місяці”, — пояснила адвокатка.
Крім цього, військкомати можуть щодня висилати по одному виклику на наступну дату від попередньо зазначеної. В результаті кожного разу за ігнорування можливий штраф. Тому не такий вже й довгий шлях до сумарної заборгованості в 160 тисяч гривень (тоді виконавча служба може не лише арештувати рахунки й майно, але й займатися їх фактичною реалізацією), додала вона.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…