За ігнорування повістки військовозобовʼязаних українців можуть покарати. Про те, чи можна не йти в армію після сплати штрафу за неявку до ТЦК та СП розповіла адвокатка Лариса Кісь у коментарі “РБК-Україна”.
“Сплата штрафу не звільняє від обов’язку військової служби”, — сказала Лариса Кісь.
Вона зазначила, що сплата штрафу — це лише “виконання обовʼязку за порушення”. Тоді як неявка за будь-якою іншою повісткою буде новим порушенням. Зокрема, обмеження відсутні щодо кількості можливих викликів за повісткою.
Адвокатка вважає, що за ігнорування повістки, надісланою поштою, теоретично штрафи можуть надходити кожні два місяці.
“Теоретично, з урахуванням часу “проходження” найбільш довготривалої процедури — направлення повістки поштою — штрафи можуть з’являтися умовно кожні два місяці”, — пояснила адвокатка.
Крім цього, військкомати можуть щодня висилати по одному виклику на наступну дату від попередньо зазначеної. В результаті кожного разу за ігнорування можливий штраф. Тому не такий вже й довгий шлях до сумарної заборгованості в 160 тисяч гривень (тоді виконавча служба може не лише арештувати рахунки й майно, але й займатися їх фактичною реалізацією), додала вона.
Колишній морський піхотинець США, якого вважали мертвим протягом 28 хвилин після удару блискавки, розповів, що він бачив, коли…
Мережу облетіла паніка: мовляв, тепер будь-який переказ на картку — навіть гривня — вважається доходом…
Національний банк України влаштував справжній фінансовий перфоманс. 8 квітня НБУ офіційно стартував продаж нової пам’ятної…
В Україні переглядають, кого можна бронювати від служби, а кого — вже ні. Кабмін схвалив…
Для українців, чиє житло було зруйноване в результаті бойових дій, можуть скасувати необхідність оплати комунальних…
Хакери з групи "DonRoad Team" пообіцяли атакувати всі сайти Ілона Маска протягом квітня. Вони вже…