За ігнорування повістки військовозобовʼязаних українців можуть покарати. Про те, чи можна не йти в армію після сплати штрафу за неявку до ТЦК та СП розповіла адвокатка Лариса Кісь у коментарі “РБК-Україна”.
“Сплата штрафу не звільняє від обов’язку військової служби”, — сказала Лариса Кісь.
Вона зазначила, що сплата штрафу — це лише “виконання обовʼязку за порушення”. Тоді як неявка за будь-якою іншою повісткою буде новим порушенням. Зокрема, обмеження відсутні щодо кількості можливих викликів за повісткою.
Адвокатка вважає, що за ігнорування повістки, надісланою поштою, теоретично штрафи можуть надходити кожні два місяці.
“Теоретично, з урахуванням часу “проходження” найбільш довготривалої процедури — направлення повістки поштою — штрафи можуть з’являтися умовно кожні два місяці”, — пояснила адвокатка.
Крім цього, військкомати можуть щодня висилати по одному виклику на наступну дату від попередньо зазначеної. В результаті кожного разу за ігнорування можливий штраф. Тому не такий вже й довгий шлях до сумарної заборгованості в 160 тисяч гривень (тоді виконавча служба може не лише арештувати рахунки й майно, але й займатися їх фактичною реалізацією), додала вона.
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від…
Генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов заявив, що Росія може використати тактичну ядерну зброю для удару…
На борту пасажирського літака, який летів з Мілуокі до Далласа (США) стався дивний інцидент. Буйний пасажир авіакомпанії…
Виявилося, що фастфуд, алкоголь та солодощі негативно впливають на вироблення тестостерону та здатні призвести до…
Якщо ваша дитина пропускає школу, це не просто "дрібна витівка". В Україні справа може дійти…
Згідно із Законом №2120 підприємці мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний…