Стабільний і повноцінний відпочинок — це один з основних чинників ефективності дітей в школі. Скільки годин потрібно спати для хороших оцінок — читайте далі.
Американськими вченими був проаналізований вплив кількості годин сну на розумову успішність школярів та підлітків. Для цього використовували відповідні трекери. Наприклад, лікарі рекомендують школярам у віці 6-12 років спати не менше 9-12 годин на добу, а підліткам (13-18 років) — не менше 8-10 годин на добу.
Виявилося, що чим більше діти проводили в ліжку, тим кращі підсумкові оцінки вони отримували. Хоча різниця й не була надто великою та становила 0,07 бала, однак це можна назвати хорошим знаком.
А якщо подивитися на це питання глобально, можна зробити висновок, що від кількості та якості сну залежать не лише оцінки, які отримує школяр чи студент, але й його вміння сприймати, а потім засвоювати інформацію.
До цього дослідження проводилися на тваринах. Їхні результати показали, що в закріпленні денних спогадів хороший сон відіграє дуже важливу роль. Тому якщо існують проблеми з нічним відпочинком, нові знання гірше засвоюються і швидше стираються з пам’яті. Саме тому вчені впевнені — навчання в нічний час є поганим варіантом. В цей період мозок просто нездатен правильно запам’ятовувати нові дані.
Щоб допомогти дитині налагодити міцний і здоровий сон, потрібно дотримуватися основних правил. Насамперед дотримуватися певного режиму: засинати і прокидатися в один і той самий час, відкладати всі ґаджети за 30 хв до сну, вимикати яскраве світло в кімнаті та провітрювати приміщення.
Гриби, які є основними учасниками екосистеми під лісовою підстилкою, забезпечують кругообіг поживних речовин і здоров’я рослин. Ці невидимі,…
Цифровий регулятор Великої Британії Ofcom оштрафував компанію Fenix International Limited, яка є оператором платформи OnlyFans,…
В умовах затяжної війни питання мобілізації набирає нових обертів. Замість того, щоб підвищувати мобілізаційний вік,…
Ощадбанк запроваджує нову систему захисту клієнтських фінансових операцій шляхом посилення автентифікації, що спрямована на протидію…
До лав Збройних сил України за «Контрактом 18-24» долучилася перша дівчина. Як інформує Генеральний штаб ЗСУ.…
В Україні будь-який охочий може придбати за 3 мільйони гривень особистий пасажирський літак. Втім, політати…