З 1 листопада в українських водоймах почалася осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах.
Про це пише “Юридичний Телеграм”.
У період зимівлі риба особливо вразлива – вона збирається в природних заглибленнях водойм, де проводить холодну пору року у стані зниженої активності. Саме тому введення сезонних обмежень на вилов риби є критично важливим природоохоронним заходом. Вони продовжаться до початку нерестового періоду 2025 року.
Важливо знати, що рибалити в цей період можна, але не в місцях зимувальних ям. Якщо водоймище покрите льодом, дозволяється використовувати будь-які види зимових вудок і жердин.
У разі відсутності льодового покриву, можна рибалити наступними способами:
При цьому є два важливі правила:
У одного рибалки на снастях має бути не більше 7 гачків у сумі (неважливо, використовуєте ви натуральну чи штучну приманку).
У період від появи льоду до його танення не можна використовувати гачки, у яких відстань від струмка до кінчика жала перевищує 10 мм.
Порушення правил риболовлі в період заборони спричиняє серйозні наслідки. Залежно від тяжкості порушення рибалки можуть:
Мер міста Майнот, штат Північна Дакота, США, подав у відставку після того, як надіслав вульгарне відео, на якому він…
У Європейському союзі прогули в школі можуть призвести до серйозних наслідків як для учнів, так…
Українців попередили, як можуть обманювати на касах магазинів. Про це йдеться у матеріалі ТСН. Люди поділяються на дві…
Українцям встановили практично недосяжні умови для отримання гідної пенсії, якої вистачатиме для більш-менш комфортної старості.…
Починаючи з 2025 року, індивідуальні підприємці (ФОП) знову будуть зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок (ЕСВ).…
В Україні поліція почала моніторити чати об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Офіцери підключаються до груп…