Українці стикаються з випадками, коли після придбання житла на них “вішають” борги попереднього власника за комунальні послуги. Як грамотно підійти до купівлі нерухомості та уникнути неприємностей, розповіли фахівці проєкту “ГазПравда“.
Перше, що потрібно зробити покупцеві, ще до укладення договору купівлі-продажу на житло, потрібно переконатися, чи не накопичив попередній власник борги за комунальні послуги.
Також слід уважно вивчити сам договір, адже у ньому можуть бути пункти, які призведуть до негативних наслідків для гаманця. Новий власник не зобов’язаний повертати борги попереднього власника лише у випадку, якщо він не брав на себе такого обов’язку.
Наступний важливий крок, яким часто нехтують нові власники житла – переоформлення особового рахунку. Відразу після придбання житла слід звернутися до постачальників послуг та оновити інформацію про споживача. Це дозволить не лише отримувати рахунки з правильними даними, а й позбавить ризику сплатити чужі борги.
“Переоформляти особовий рахунок потрібно обов’язково. Це правильно не лише з юридичної точки зору, а й з фінансової. Інакше ви ризикуєте сплатити чужі борги“, – кажуть експерти.
Більшість поляків вважають, що відносини між Польщею та Україною за останній рік стали більш напруженими.…
В Одесі на вулиці сталася стрілянина. Чоловік поскандалив з двома жінками, після чого вдарив одну з…
Близько 150 громадян Молдови доставили з Росії до другого туру виборів президента Молдови, який відбудеться…
"Мобілізація в Україні неефективна". Військовий вразив гучною заявою. Ба більше, на його думку, мобілізаційна система потребує…
Кандидат у президенти США Дональд Трамп може передчасно оголосити про свою перемогу на виборах. На цей випадок…
Цієї осені покупці вживаних авто можуть стикнутися з серйозною проблемою. Багато хто шукає вигідні варіанти,…