Українці стикаються з випадками, коли після придбання житла на них “вішають” борги попереднього власника за комунальні послуги. Як грамотно підійти до купівлі нерухомості та уникнути неприємностей, розповіли фахівці проєкту “ГазПравда“.
Перше, що потрібно зробити покупцеві, ще до укладення договору купівлі-продажу на житло, потрібно переконатися, чи не накопичив попередній власник борги за комунальні послуги.
Також слід уважно вивчити сам договір, адже у ньому можуть бути пункти, які призведуть до негативних наслідків для гаманця. Новий власник не зобов’язаний повертати борги попереднього власника лише у випадку, якщо він не брав на себе такого обов’язку.
Наступний важливий крок, яким часто нехтують нові власники житла – переоформлення особового рахунку. Відразу після придбання житла слід звернутися до постачальників послуг та оновити інформацію про споживача. Це дозволить не лише отримувати рахунки з правильними даними, а й позбавить ризику сплатити чужі борги.
“Переоформляти особовий рахунок потрібно обов’язково. Це правильно не лише з юридичної точки зору, а й з фінансової. Інакше ви ризикуєте сплатити чужі борги“, – кажуть експерти.
Загарбники на тимчасово окупованих РФ територіях шантажують українців, змушуючи ставати донорами крові для армії РФ.…
Країна-агресор Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів нафти (56 тисяч тонн) з березня 2024 року. Про це повідомляє ВВС з посилання на дані…
Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що йдеться не про ліквідацію ТЦК, а про створення сучасної…
Американська база протиракетної оборони у Редзіково на півночі Польщі має виключно оборонний характер, а якщо…
Криптовалютний підприємець Джастін Сан витратив понад 6 мільйонів доларів на банан, приклеєний скотчем до стіни…
У випадку запуску по Києву новітньої ракети середньої дальності "Орешник" є велика ймовірність, що її зіб'ють.…