Українці стикаються з випадками, коли після придбання житла на них “вішають” борги попереднього власника за комунальні послуги. Як грамотно підійти до купівлі нерухомості та уникнути неприємностей, розповіли фахівці проєкту “ГазПравда“.
Перше, що потрібно зробити покупцеві, ще до укладення договору купівлі-продажу на житло, потрібно переконатися, чи не накопичив попередній власник борги за комунальні послуги.
Також слід уважно вивчити сам договір, адже у ньому можуть бути пункти, які призведуть до негативних наслідків для гаманця. Новий власник не зобов’язаний повертати борги попереднього власника лише у випадку, якщо він не брав на себе такого обов’язку.
Наступний важливий крок, яким часто нехтують нові власники житла – переоформлення особового рахунку. Відразу після придбання житла слід звернутися до постачальників послуг та оновити інформацію про споживача. Це дозволить не лише отримувати рахунки з правильними даними, а й позбавить ризику сплатити чужі борги.
“Переоформляти особовий рахунок потрібно обов’язково. Це правильно не лише з юридичної точки зору, а й з фінансової. Інакше ви ризикуєте сплатити чужі борги“, – кажуть експерти.
В Україні продовжується воєнний стан, під час якого відбувається мобілізація. Про важливі винятки при призові…
Скандальний лідер Чечні Рамзан Кадиров оголосив про скасування власного наказу щодо того, щоб не брати…
З 1 листопада в українських водоймах почалася осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Про…
У Німеччині поблизу міста Магдебург 2 листопада сталася смертельна ДТП, у якій загинув 38-річний українець, повідомляє BILD. …
Російська армія завершила захоплення напівкотла навколо Курахівки Донецької області, повідомляє військовий аналітик BILD Юліан Рьопке. За його даними, на…
Ворог береже ракети і хоче виснажити та вивести з ладу українську систему ППО, тому останнім…