В Україні продовжили воєнний стан і загальну мобілізацію з 10 листопада, тому громадянам з відстрочкою потрібно її оновити. Деяких українців цікавить, чи потрібно продовжувати відстрочку, яка надана до пізнішої дати.
На це питання відповіла адвокатка Дар’я Тарасенко. За її словами, повторно звертатися до ТЦК та СП із заявою та документами необхідно лише тим, у кого завершується дія поточної відстрочки.
Тобто, якщо у чоловіка відстрочка дійсна і після 9 листопада, то продовжувати її не потрібно.
Однак, юристка радить перевірити дату, до якої надана відстрочка, в реєстрі. Зробити це можна, згенерувавши електронний військово-обліковий документ у застосунку “Резерв+” або на порталі “Дія”.
Нагадуємо, що паперові та електронні ВОД мають однакову юридичну силу. Електронний ВОД містить QR-код і може бути отриманий через:
Якщо ваші дані не знайдено в електронному реєстрі, а ви стоїте на обліку, необхідно звернутися до ТЦК та СП для внесення інформації. Це можна зробити шляхом особистого візиту, направлення заяви або адвокатського запиту.
Зразок заяви можна переглянути за посиланням.
Якщо в електронному ВОД написано “не на обліку”, потрібно відправити заяву до ТЦК про виявлену помилку. До заяви необхідно прикласти копію паперового документа з відміткою про постановку на облік. Зразок за посиланням.
Країна-агресор Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів нафти (56 тисяч тонн) з березня 2024 року. Про це повідомляє ВВС з посилання на дані…
Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що йдеться не про ліквідацію ТЦК, а про створення сучасної…
Американська база протиракетної оборони у Редзіково на півночі Польщі має виключно оборонний характер, а якщо…
Криптовалютний підприємець Джастін Сан витратив понад 6 мільйонів доларів на банан, приклеєний скотчем до стіни…
У випадку запуску по Києву новітньої ракети середньої дальності "Орешник" є велика ймовірність, що її зіб'ють.…
збільшується кількість поїздів до Варшави. Як передає "Хвиля", про це повідомив віце-прем'єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад…