Чоловіки призовного віку в Україні, навіть перебуваючи за кордоном, зобов’язані дотримуватись військового обліку. У разі його порушення передбачено штраф у розмірі від 17 000 до 25 500 грн. Проте, що буде, якщо штраф не сплатити, і як його оскаржити – питання, яке хвилює багатьох.
Якщо штраф не сплачений у 15-денний термін:
Юрист Дмитро Франчук підкреслює: штраф не передбачає відповідальності для родичів порушника, але якщо майно є спільним, арешт може зачепити їхні інтереси.
Як уникнути наслідків?
Оскарження штрафу для осіб, які перебувають за кордоном, можливе, хоча і є складним процесом. Важливо почати діяти відразу після отримання постанови, адже термін для оскарження становить лише 10 днів.
Кроки для оскарження штрафу за кордоном:
Оформіть довіреність
Подайте заяву до ТЦК
Оскаржуйте в суді
Американський мільярдер Ілон Маск збирається домогтися відставки прем'єр-міністра Великобританії Кіра Стармера та обговорює шляхи досягнення цієї мети з однодумцями…
Результати досліджень Державної служби якості освіти свідчать про серйозні проблеми з підготовкою студентів технічних спеціальностей у коледжах…
Чергова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться сьогодні, 9 січня. Представники Контактної групи з питань оборони…
Прем'єр-міністр Роберт Фіцо заявив, що під час зустрічі в Москві з диктатором Володимиром Путіним домовився про забезпечення постачання російського…
Влада невизнаного Придністров’я каже, що запасів газу у регіоні має вистачити ще на 24 дні,…
Українські захисники неба із 70 збили 46 російських безпілотників під час ворожої атаки, здійсненої в…