Чоловіки призовного віку в Україні, навіть перебуваючи за кордоном, зобов’язані дотримуватись військового обліку. У разі його порушення передбачено штраф у розмірі від 17 000 до 25 500 грн. Проте, що буде, якщо штраф не сплатити, і як його оскаржити – питання, яке хвилює багатьох.
Якщо штраф не сплачений у 15-денний термін:
Юрист Дмитро Франчук підкреслює: штраф не передбачає відповідальності для родичів порушника, але якщо майно є спільним, арешт може зачепити їхні інтереси.
Як уникнути наслідків?
Оскарження штрафу для осіб, які перебувають за кордоном, можливе, хоча і є складним процесом. Важливо почати діяти відразу після отримання постанови, адже термін для оскарження становить лише 10 днів.
Кроки для оскарження штрафу за кордоном:
Оформіть довіреність
Подайте заяву до ТЦК
Оскаржуйте в суді
У 2025 році внутрішньо переміщені українці продовжать отримувати державну фінансову допомогу, але існують певні умови,…
Після падіння режиму Асада у Сирії та прихід до влади сил, які підтримувала Туреччина, для…
Керівника управління освіти Святошинського району підозрюють у розкраданні бюджетних грошей. Чоловік розтратив понад 600 тисяч…
Російська армія продовжує демонструвати нестачу сучасної техніки, вдаючись до нестандартних рішень, які викликають подив та…
В Україні вже у 2025 році може значно піднятись тариф на електроенергію для населення. Ціна з літа…
Сержант 24-ї окремої штурмової бригади "Айдар" Олександр Колим підтримав ідею зниження мобілізаційного віку в Україні. На його…