Україна входить у новий етап мобілізації, оскільки територіальні центри комплектування (ТЦК) переводять на підвищений режим роботи. За словами військовослужбовця Євгена Євлєва, зараз активно обговорюються плани мобілізувати додаткових 200 000–300 000 осіб. Це пояснюється критичною потребою у піхотних підрозділах, які утримують передові позиції на фронті, але наразі відчувають значний дефіцит особового складу.
Євлєв підкреслив, що піхота — це кістяк оборони на фронті, ті, хто стоїть в окопах і бліндажах, утримуючи позиції під постійним вогнем. Без швидкого поповнення ці підрозділи ризикують зберігати ту саму динаміку втрат, яку ми бачимо зараз. Мобілізація потрібна, щоб забезпечити ротацію та посилення на лінії фронту.
Ця активізація мобілізації проходить паралельно з оголошенням Ради національної безпеки та оборони (РНБО), що країна планує мобілізувати до 160 000 нових бійців, щоб збільшити укомплектованість військових частин до 85%. Секретар РНБО Олександр Литвиненко зазначив, що у Сили оборони вже було мобілізовано близько 1 050 000 українців, а новий призов стане важливим кроком у подальшому зміцненні оборонних спроможностей України.
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…
Омбудсман України Дмитро Лубінець запропонував надати відстрочку від мобілізації для чоловіків, які раніше були незаконно…