Виявляється, зарплати прокурорів в Україні дуже різноманітні, і нерідко регіональні колеги заробляють більше, ніж сам генеральний прокурор. Наприклад, минулий рік для ексгенпрокурора Андрія Костіна приніс 1,5 мільйона гривень доходу, що в середньому дає йому 128,7 тис. грн на місяць. Його заступник Дмитро Вербицький виявився трохи попереду з доходом близько 132,6 тис. грн на місяць.
Але в регіонах доходи можуть бути ще вищими, повідомляє OBOZ. Заступник прокурора Чернігівської області Ігор Юшин, наприклад, заробляє приблизно 145,3 тис. грн на місяць, що значно більше, ніж у голови прокуратури. А якщо додати сюди 20,9 тис. грн. пенсії, його місячний дохід стає, скажемо, завидним.
Є й скромніші зарплати. У невеликих містах, як Шепетівка, прокурор Роман Яруш отримує близько 59,8 тис. грн. на місяць. Хоча, крім зарплати, Кабмін допоміг йому програмою підтримки, звідки він та його дружина отримали додаткові виплати.
А от у Конотопі прокурор Микола Сергієнко щомісяця отримує 66,7 тис. грн, що на загальному тлі не так багато, але для його регіону – досить непогано.
Але справжня “грошова річка” тече у прокурорів Закарпатської області. Там більшість керівників заробляють понад 100 тис. грн. на місяць, а звичайні співробітники можуть розраховувати на зарплату близько 80 тис. грн.
Ось так розподіляються доходи:
Насправді зарплата прокурора залежить від багатьох чинників: премії, надбавки, стаж, адміністративна робота – все це додає чималу суму до основного доходу.
На щастя для обурених раніше громадян, Рада не підтримала підвищення зарплат прокурорам 2025 року.
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…
В умовах воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років, як правило,…
Американські спецслужби США радять своїм оборонним компаніям посилити охорону й онлайн-безпеку об'єктів. Це пов'язано з…