В умовах воєнного стану та загальної мобілізації Україна продовжує нарощувати свою обороноздатність, прагнучи залучити ще 160 тисяч громадян до Збройних сил до кінця року. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко під час засідання у Верховній Раді повідомив, що на сьогодні вже мобілізовано 1 050 000 українців. А мета нової хвилі мобілізації — довести загальну укомплектованість сил оборони до 85% від їх повного складу.
Рішення про додаткову мобілізацію націлене на прагнення України забезпечити надійну оборону на тлі війни з Росією. Цього разу йдеться про комплексне залучення громадян із широким спектром професій та кваліфікацій. Адже підтримка фронту потребує не лише солдатів, а й інженерів, медиків, зв’язківців та спеціалістів у багатьох інших галузях, здатних оперативно посилити обороноздатність країни.
Ці заходи стали ще актуальнішими після ухвалення парламентом 29 жовтня нових законопроєктів, які продовжують дію військового стану та загальної мобілізації на 90 днів — з 10 листопада 2024 року до 7 лютого 2025 року.
У цьому контексті мобілізаційні кампанії посилюються, що зумовлює збільшення рейдів ТЦК та підвищення контролю за станом готовності громадян до можливої служби. Крім того, актуальними залишаються питання відбору та підготовки нових призовників, оскільки потреба у відповідних фахівцях зростає.
У четвер увечері в штаті Аризона кандидат у президенти США Дональд Трамп дав інтерв'ю Такеру…
Компанія OpenAI, яка створила ChatGPT, оголосила про вихід на пошуковий ринок і запуск ChatGPTSearch – власної…
Українці не потрапили до оновленого рейтингу найбагатших людей планети від Bloomberg. У переліку 500 позицій.…
Виявляється, зарплати прокурорів в Україні дуже різноманітні, і нерідко регіональні колеги заробляють більше, ніж сам…
Унаслідок масштабної повені в Іспанії загинуло щонайменше 158 людей. Наразі рятувальники продовжують працювати у місцях завалів. Про…
Шахраї не втрачають нагоди скористатися новими програмами фінансової підтримки, запущеними в Україні. Цього разу вони…