Українцям почали відправляти повістки поштою. Чи можна їх ігнорувати та як уникнути проблем у такому випадку, у коментарі “РБК-Україна” пояснив адвокат Дмитро Франчук.
Юрист підкреслив, що таке вручення повісток — цілком законне. Нині цей спосіб інформування військовозобов’язаних про виклик у ТЦК дозволений за законом.
Важливо, що повістка вважається врученою, навіть якщо підпису отримувача на ній так і не з’явилось. Відповідальність за те, щоб отримати сповіщення, лежить на самому військовозобов’язаному.
Неявка за повісткою веде до:
Адвокат порадив для початку уважно прочитати повістку, щоб зрозуміти, чого вона вимагає. Наступним кроком має бути візит у ТЦК в призначену дату й час. Вже у військкоматі можна буде уточнити всі деталі.
Якщо у військовозобов’язаного виникли якісь питання або сумніви, йому слід звернутись до юриста або працівників ТЦК.
Нагадаємо, представник Івано-Франківського обласного ТЦК Андрій Мороз попередив, що військовозобов’язаних, які не оновили свої дані, розшукує поліція. Такі люди вважаються порушниками військового обліку.
У якому віці можна буде вийти на пенсію наступного року і який стаж потрібно мати. Отже, вийти…
У країні, де платіжки за комуналку часом схожі на якусь "катівню" для гаманця, питання «чи…
На Донеччині, на Курахівському напрямку, українські підрозділи опинилися в напівоточенні, а тому командуванню варто ухвалити…
Внаслідок удару Storm Shadow по Курській області 20 листопада ліквідовано 500 північнокорейських солдатів, генерала Валерія…
Українські біженці, які знайшли тимчасовий захист у Чехії, не лише адаптуються, а й активно підтримують…
Зима – ідеальний час, щоб додати яскравих акцентів у свій гардероб за допомогою стильних аксесуарів.…