Після смерті близької людини ми довгий час приходимо до тями і можемо не згадати нюанс про те, що на прийняття спадщини нам дається лише 6 місяців.
Однак, є нюанс, завдяки якому все майно померлого перейде до його родичів автоматично. Про це розповідає адвокат Марія Левченко.
Фахівець пояснює, що прописка громадянина впливає на спадкування у тому випадку, якщо він пропустив відведений законом термін його ухвалення.
“Сама реєстрація, або як у народі говорять прописка, впливає виключно у тому випадку, якщо ви пропустили 6 місяців з дати смерті спадкодавця і не встигли подати заяву вчасно”, – розповідає юрист.
Зокрема, якщо померли батьки, які не встигли за життя укласти заповіт. Якщо їхні діти прописані в їхньому будинку, він переходить у їхню власність автоматично і вони не втратять його, якщо протягом 6 місяців не звернуться до нотаріуса для прийняття спадщини.
Якщо рідні прописані окремо від померлого, то треба поспішити вкластися у цей термін, адже відновити терміни для спадщини можна лише через суд, що несе за собою додаткові фінансові витрати.
Юрист нагадала, що під час війни спадщину можна оформити як у державного, так і приватного нотаріуса за місцем відкриття спадщини.
Зміна клімату і глобальне потепління проявляють себе у різний спосіб. Те, що ми помічаємо найчастіше –…
Філософ Кріс Картер переконаний: смерть — це не кінець, а лише початок довгого шляху. Він…
Новий законопроект №12093, нещодавно ухвалений українським парламентом, вносить суттєві зміни до санкцій за порушення правил…
За даними міжнародних організацій, за кордоном нині перебуває понад 6 мільйонів українців. Багато з них…
Квітневе похолодання, що охопило всю територію України, найсильніше вдарить по плодовим деревам та овочевим культурам,…
У період воєнного стану українські чоловіки призовного віку можуть виїжджати за кордон виключно за наявності…