В Україні, за останніми даними, заблокували банківські рахунки 26 тисячам громадян, які порушили мобілізаційне законодавство.
У яких випадках ТЦК має право подати запит на блокування рахунка військовозобов’язаного, йдеться у матеріалі “Новини.LIVE“.
До порушень правил військового обліку під час мобілізації в Україні, які можуть спричинити накладення штрафів та подальше блокування рахунків, належать:
При цьому блокування рахунків відбувається за певним алгоритмом і займає досить багато часу.
Насамперед ТЦК складає протокол про порушення правил військового обліку. Далі документ вручається порушнику – особисто чи поштою.
Після розгляду справи, яка може відбуватися без присутності військовозобов’язаного, керівник ТЦК виносить постанову про накладення штрафу. Документ надсилається військовозобов’язаному.
Якщо у 15-денний строк порушник не сплачує штраф, його передають до виконавчої служби, яка відкриває провадження. Якщо військовозобов’язаний продовжить ігнорувати штраф, то виконавець заарештовує його рахунки у банку та внесе дані до Реєстру боржників.
З 1 липня 2025 року в Україні почнуть діяти нові стандарти якості електроживлення, згідно з якими…
У сучасному світі все більше уваги приділяється перевагам роботи стоячи для здоров'я, як альтернативи тривалому…
Українські супермаркети скоригували ціни на деякі популярні м'ясні продукти. Ще більше грошей доведеться викласти за…
Компанія Ілона Маска Neuralink імплантувала мозковий чіп уже третьому пацієнту. За словами підприємця, цього разу операцію проводив…
Власникам автомобілів доводиться постійно стикатися з безліччю проблем під час користування своєю машиною: від ремонту…
Зусилля України з мобілізації нарощуються через тиск на фронті, що триває, з особливим акцентом на…