Щоб зранку відчувати себе бадьорим після безсонної ночі, важливо змінити звичний сніданок.
Головне, не потрібно об’їдатися. Коли ви не виспались, ваш організм не має сили переробляти важку їжу та ще й у великій кількості.
Бажано пити багато води, а з їжі споживати продукти, багаті вітаміном В12, які дають енергію. Ідеальний сніданок може складатись з апельсинового соку, домашнього або твердого сиру, звареного в круту яйця, вівсянки. Що ще можна приготувати на сніданок, якщо ви не достатньо виспались.
Якщо потрібно швидко підбадьоритися, немає нічого кращого за прохолодну воду з приємною кислинкою. Вся магія укладена в негативних іонах, які містяться у лимонах. Коли вони потрапляють у наш шлунково-кишковий тракт, організм прокидається. І це реально працює.
У бананах так багато калію та мікроелементів, що деякі порівнюють їх за ефективністю з енергетиками. А ще ці фрукти неймовірно ситні. Ідеальні для початку дня.
Солодощі та їжа із великим вмістом вуглеводів не рекомендується вживати після безсонної ночі. Йдеться про хліб, печиво, шоколад, макаронні вироби. Вони одразу дають багато енергії, проте, вона швидко “згоряє”, а опісля ви почуватимете себе ще гірше, аніж до того. Звичні оладки на сніданок краще замінити на яєчню або несолодку сирну запіканку, а перекусити краще горіхами та фруктами. Вживайте більше їжі, що багата на білок. Це сир, риба, яловичина, курятина, яйця, молоко. Але все в міру. Не напихайтеся, а їжте маленькими порціями.
Додайте насіння чіа в натуральний йогурт або сир. Вони містять білки, жири та клітковину, а отже заряд енергії від них збережеться надовго. Насіння чіа знижує рівень цукру і холестерину в крові, а ще багате антиоксидантами та омега кислотами.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…