Опитування свідчать, що Трамп, швидше за все, переможе на виборах, – The Times

Дональд Трамп значно випереджає Джо Байдена у рейтингах серед виборців у “хитких штатах”. Цей відрив було зафіксовано ще до невдалого замаху на життя кандидата від республіканців, пише The Times.

Оскільки більшість штатів США завжди голосують за “свого” кандидата – республіканця, або демократа – перемогу на виборах отримує той, хто виграє симпатії у “хитких штатах”, які голосують то за республіканців, то за демократів. Сьогодні таких штатів сім: Арізона, Джорджія, Мічиган, Невада, Північна Кароліна, Пенсільванія та Вісконсін.

Опитування, проведене ще до суботнього замаху на Трампа, показало, що з березня перевага колишнього президента над суперником зросла в усіх семи штатах. Зараз вона коливається від 1 процентного пункта в Мічигані до 7 процентних пунктів в Арізоні. 

“Байден виграв у шести із цих семи штатів у 2020 році і не може повернути Білий дім, не вигравши принаймні у трьох з них”, – пише The Times.

У Пенсильванії, де і стався невдалий замах на Трампа, екс-президент ще в березні відставав від Байдена на один процентний пункт, а тепер лідирує на три. У Вісконсіні він також відставав на один пункт у березні, але тепер лідирує на п’ять пунктів.

Опитані виборці кажуть, що віддають перевагу Трампу через похилий вік Байдена (хоча Трамп молодший за нього усього на 3,5 (!) роки) та через переконання, що Трамп краще справлявся зі своєю президентською роботою.

“Опитування показує низькі шанси президента Байдена на переобрання. Він виграв у шести із семи штатів у 2020 році [мізерно програвши у Північній Кароліні трохи більше ніж на один бал], але зараз поступається в усіх”, – кажуть організатори опитування з платформи YouGov.

Опитані експерти по-різному оцінюють, як на рейтинги вплине невдалий замах на Трампа. Одні згадують, що рейтинги схвалення президента Рональда Рейгана зросли на 8% після того, як його підстрелили в 1981 році. Проте інші нагадують, що президент Теодор Рузвельт програв вибори 1912 року, хоча під час передвиборчої кампанії в нього теж стріляли. Президент Джеральд Форд пережив два замахи на себе, перш ніж програти в 1976 році.

Ольга Степанова

Recent Posts

Більше не в моді: ці речі треба викинути зі свого гардеробу, вони вже давно в антитрендах

Так, усім відомо, що мода циклічна. Однак є такий одяг, який уже давно поза межами…

12 хв. ago

Водіям дали всього 10 днів: як уникнути неочікуваних штрафів

Все більше водіїв в Україні встановлюють газобалонне обладнання (ГБО) на свої автомобілі, незважаючи на зростання…

15 хв. ago

Байден надихає Путіна і лякає “слабкодухих” на кшталт Шольца, – The Economist

Американське вето на глибокі удари по РФ надихає Володимира Путіна на продовження агресії і одночасно розхолоджує…

36 хв. ago

Тепер будемо ховатись не від ТЦК, а від поштарів: українцям почали масово розсилати повістки

17 вересня відбулася перша в Україні централізована розсилка повісток у електронному форматі. Як повідомляє Ukrainian…

41 хв. ago

“Корисний і не містить калорій”: Мішель Обама випустила безалкогольний напій

У мережі став вірусним відеоролик за участю Мішель Обами. Покупці одного з магазинів самообслуговування торгової мережі…

44 хв. ago

У Москві в руках чоловіка вибухнув ґаджет під час атаки на “Хезболлу”

У середу, 18 вересня, коли в Лівані відбулася друга хвиля вибухів пристроїв зв’язку, внаслідок якої…

1 годину ago