Одіозна нардепка Мар’яна Безугла у своєму Телеграм-каналі опублікувала допис, де висловила власну думку стосовно останніх подій у світі, коли представників ЛГБТ-спільноти та інших людей з фізичними відмінностями можуть ображати та відкрито висловлювати негатив на їхню адресу. Як наприклад, сталося з компанією Meta, яка дала дозвіл мільярдам користувачів соціальних мереж звинувачувати людей у психічних захворюваннях на основі їхньої сексуальної або гендерної приналежності.
“Не маю нічого проти представників ЛГБТ, людей із ожирінням тощо. Оцінюю лише вчинки, характер і здібності конкретної людини в конкретному контексті. Однак важливо розуміти, що згадані та багато інших станів є відхиленнями від норми, або, з наукової точки зору, хворобами. Наприклад, народитися геєм, мати псоріаз чи алергію на пеніцилін — це стани, які супроводжують людину протягом життя. Вони накладають певні обмеження на реалізацію особистості — як фізичні, так і соціальні, потребують супроводу”, – наголошує нардепка.
Безугла навела приклад, що так само, як люди, хворі на псоріаз стикаються з проблемами шкіри, так в люди з ожирінням, якщо не лікуватимуть чи не коригуватимуть свій стан, проживуть менше, а людина з гомосексуальною орієнтацією, ймовірно, не зможе або не матиме бажання народити дітей. Це все на думку Безуглої є хворобами, які необхідно лікувати, щоб покращити якість свого життя.
При цьому вона наголосила, що проти дискримінації.
“Водночас, вип’ячування відхилень як норми та підміну понять вважаю неприпустимими. Наприклад, у Homo sapiens існують тільки дві статі — чоловіча і жіноча…
Коротше кажучи, ситуація, коли гетеросексуальне населення відчуває себе “лише одним із варіантів”, а люди отримують гранти на бодіпозитив та випускають відео, як “класно бути за 100 кілограмів, нічого не змінювати, ти прекрасна, повір у себе”…
Ми маємо підтримувати одне одного, визнавати різноманітність і поважати кожну людину, але це не означає ігнорувати наукові та еволюційні аспекти реальності”, – зазначила нардепка.
Резюмувавши свій допис, Безугла заявила, що бути представником ЛГБТ — це не норма, а психофізіологічне відхилення, а ожиріння — це хвороба, яку потрібно лікувати.
“Дискримінація за фізичним чи психологічним станом, наприклад, відмова людині в роботі не через її кваліфікацію, а через те, що вона ЛГБТ, є неприпустимою. Водночас прийняття людини на роботу тільки через її належність до ЛГБТ, за умови, що інший кандидат має кращі навички, також є неправильним. Це вже позитивна дискримінація”, – підвела підсумок народна депутатка.
У свою чергу радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко у коментарі на допис Безуглої зазначив, що її погляди – це “концентрована печерна гомофобія”.
“А знаєте хто ще називає ЛГБТ — хворобою? Правильно. Росіяни. Одне питання залишається. Чому раптом лесбійки не можуть народити дитину?” – прокоментував Андрющенко.
Кейт Міддлтон, яка у вересні минулого року завершила курс хіміотерапії, відверто поділилася своїм досвідом лікування раку.…
В Україні з 2025 року запроваджується податок на розкішні автомобілі, вартість яких перевищує 3 мільйони…
Однією з головних цілей у дослідженні космосу останні кілька років є відправка людей на Марс. Досягнення…
Як повідомляють мешканці Солом’янського району та активісти, вони помічають, що скандальне будівництво, яке спричинило обвал…
Всі обмежено придатні з 6 лютого отримають штрафи. Покарання чекають на тих українців, які не…
Засновник маркетплейсу Amazon Джефф Безос, голова Tesla та SpaceX Ілон Маск та засновник Meta Марк Цукерберг будуть гостями на інавгурації…