Президент США Джо Байден наказав Пентагону забезпечити охорону Дональда Трампа, надавши йому рівень захисту, передбачений для чинних президентів. Це рішення було прийняте у відповідь на прохання передвиборчого штабу Трампа через загрози з боку Ірану. Проблема виникла через недостатню кількість агентів Секретної служби, що змусило Трампа переносити або скасовувати заходи.
За даними The New York Times, 11 жовтня штаб Трампа звернувся до Білого дому та Секретної служби з проханням посилити заходи безпеки через підвищену небезпеку для кандидата. Зокрема, старша радниця кампанії Трампа, Сьюзі Уайлс, закликала забезпечити додаткові засоби захисту, включно з використанням військових ресурсів.
Згідно з джерелами, передвиборчий штаб Трампа запросив використання військових засобів, які зазвичай використовуються для захисту чинних президентів. Штаб вимагав куленепробивне скло під час мітингів і розширення обмежень на польоти в повітряному просторі над резиденціями Трампа. Водночас конгресмен Майкл Уолтц звернувся до Секретної служби з проханням надати Трампу військову авіацію або підсилити захист його приватного літака. Колишні чиновники США зазначають, що такі вимоги є безпрецедентними.
Бен Лаболт, директор із комунікацій Білого дому, заявив, що Байден дав доручення Секретній службі забезпечити найвищий рівень захисту для Трампа. Представники Секретної служби також підтвердили, що вони працюють спільно з Пентагоном для забезпечення безпеки експрезидента США.
The Washington Post повідомляє, що заходи безпеки були посилені після того, як американська розвідка попередила, що Іран продовжує замишляти вбивство Трампа. Хоча Федеральне бюро розслідувань поки що не має доказів зв’язку Ірану з двома нещодавніми замахами на життя Трампа, ФБР не відкидає такої можливості.
У штабі Дональда Трампа заявили, що з Ірану надходять реальні загрози для життя кандидата у президенти США від Республіканської партії. Про це Трампа нібито попередили співробітники американської розвідки. Правоохоронці працюють над тим, щоб забезпечити безпеку колишньому президенту США.
Нагадаємо, перший замах на Трампа стався 13 липня під час передвиборчого мітингу у Пенсильванії. Тоді пролунало кілька пострілів й політик отримав поранення вуха. Стрілка, яким виявився 20-річний Томас Метью Крукс, вбив представник спецслужби. Під час нападу загинув один із глядачів, ще двоє отримали серйозні поранення. Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США зламало мобільний телефон Томаса Метью Крукса. Правоохоронці також перевірили комп’ютер, автомобіль та будинок Крукса, опитавши понад 100 його знайомих. Але це не допомогло зрозуміти мотиви нападника.
Жінка, яка робила ремонт будинку, зробила захопливе відкриття, виявивши цілі двері, які були приховані попередніми…
Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…
В основному, ми викликаємо поліцію у випадках, коли порушуються наші права, і ми вимагаємо захисту.…
На Харківщині планують посилити мобілізацію військовозобов'язаних, яка є обов'язковою під час дії воєнного стану в Україні.…
На тлі запуску Росією нової балістичної ракети, яку Путін назвав "Орєшніком", протягом останньої доби в…
Китайські вчені завершили перший етап будівництва найпотужнішої у світі центрифуги в Ханчжоу – амбітного проєкту, спрямованого…