На Банковій розглядають призначення Єрмака на посаду прем’єр-міністра, — нардеп

За словами нардепки Анни Скороход, також обговорюється питання розширення повноважень Кабінету міністрів України. Нібито йому можуть дати право видавати директиви, які раніше були неможливі.

Вище керівництво України обговорює можливість призначення глави Офісу президента України Андрія Єрмака на посаду прем’єр-міністра. Про це 3 квітня заявила членкиня депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді Анна Скороход в ефірі YouTube-проєкту “ВЫШКА”.

За її словами, нібито обговорюється питання розширення повноважень Кабінету міністрів України. Мовляв, йому буде дозволено давати якісь директиви, які раніше були неможливі.

Скороход вважає, що призначення може відбутися вже в травні 2024 року.

“Я впевнена, що в травні будуть великі зміни. Цього, зокрема, вимагають і наші західні партнери. Ми все це в кулуарах між собою розуміємо. Конкретних прізвищ ми поки що сказати не можемо, але те, що Андрія Борисовича справді розглядають на таку посаду (прем’єр-міністра. — Ред.), справді існує можливість історії з директивами (дати Кабміну можливість давати прямі директиви. — Ред.), це обговорюють”, — заявила нардепка.

Депутати-“кнопочники”

На запитання ведучої проєкту про те, чи може бути український парламент ефективнішим, ніж Офіс президента, Скороход відповіла, що наразі ОП відповідає за всі життєво важливі сфери в країні.

“У чому ефективність Офісу президента? У тому, що він контролює всі життєво важливі питання в країні? Його ніхто не обирав і ніхто не давав на це повноважень? Що стосується парламенту, а що парламенту дають нормально працювати? До нас ставляться як до порожнього місця. Ми — “кнопочники”. Це для когось новина? У нас ухвалюється якесь важливе рішення, яке впливає на життя в країні? Усе формально. Ми порядок денний дуже часто бачимо за пару годин до засідання. Про що говорити?” — заявила Скороход.

Також її підтримав колега з міжфракційного об’єднання “Розумна політика” Роман Бабій. Він заявив, що Верховна Рада втратила свою суб’єктність.

“Якщо ми беремо чинне законодавство, парламент має бути суб’єктним. Зараз його суб’єктність нівельована по суті”, — заявив Бабій.

Ольга Степанова

Recent Posts

Куди поїхати на Різдво: найкращі ярмарки Європи 2024

У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…

57 хв. ago

На монетах можна розбагатіти: які копійки оцінюються майже у 40 000 грн

Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…

1 годину ago

Від фалоса до “гівенця” за 200 тисяч доларів: 5 найгірших пам’ятників світу

Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…

1 годину ago

Мільйонерка з МСЕК розплакалась під час апеляції: що вирішив суд

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…

1 годину ago

Пісторіус відмовився балотуватися на посаду канцлера Німеччини

Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…

2 години ago

Видаляли здорові зуби заради стилю: ритуал тайванців, від якого мороз по шкірі

Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…

2 години ago