Кремль вчить чиновників, як подавати росіянам «перемогу» у війні

Адміністрація російського диктатора Володимира Путіна минулого тижня провела семінар для віцегубернаторів РФ, на якому обговорювалася підготовка «образу перемоги» у війні. Як інформує Радіо Свобода, про це пишуть російські ЗМІ.

Джерела одного із видань розповіли, що Кремль виходить з того, що кінець війни буде, до нього «треба бути готовими».

Майбутні результати війни повинні розцінюватися російським суспільством як перемога, хоча різні соціальні групи сприймають її по-різному. Тому, з погляду адміністрації Путіна, треба орієнтуватися на «спокійну більшість», яка буде задоволеною досягненням цілей у війні та збереженням за Росією окупованих територій.

Також віцегубернаторам розповіли про важливість роботи з громадською думкою щодо військових, які повертаються з України. На семінарі зокрема зазначалося, що «потрібно постійно тримати у фокусі» питання реабілітації та працевлаштування військових, «щоб вони не приєдналися до протестних рухів чи криміналу». Один із ризиків полягає в тому, що у мирному житті колишнім бійцям буде важко знайти ті самі зарплати, що й на війні, тому треба думати над їх заохоченням та формуванням шанобливого ставлення у суспільстві.

Крім цього, обговорювалася робота з проблемними ситуаціями та реагування, зокрема на міжнаціональні конфлікти та зростання антимігрантських настроїв.

Для віцегубернаторів провели комунікаційну гру під назвою «Гнів» – із симуляцією конфлікту на національному ґрунті. Вона була побудована навколо ситуації, схожої на ту, яка склалася в жовтні в селищі Коркіно Челябінської області. Там сталися масові заворушення, спровоковані вбивством жінки. Місцеві жителі на стихійному сході оголосили винними у злочині представників циганської діаспори. 

Не зважаючи на готовність зустріти кінець війни, росіяни не припиняють готуватися до війни. За даними росЗМІ, близько 300 тис. резервістів вже пройшли навчання у РФ і вони начебто «вже готові» до війни Росії в Україні. Для підготовки до бойових дій у резервних частинах створили «сім рот інструкторів та вісім навчальних рот» Про це повідомляє «Новая газета». 

Романчук Микола

Recent Posts

Де живуть найбільш азартні люди у світі: яке місце посідає Україна

Понад чотири мільярди людей щороку хоча б раз беруть участь в азартних іграх. У деяких…

1 годину ago

Набагато дорожчий, ніж рік тому: в Україні підрахували вартість борщу

На сьогодні вартість борщу в Україні становить 222 грн. Таким чином, за рік його вартість зросла на…

1 годину ago

Нова хвиля мобілізації: штрафи, арешт майна і блокування рахунків ухилянтів

Чоловіків, які користуються додатком «Резерв+», визнають резервістами без попередження. Їм масово нараховують штрафи, блокують рахунки,…

1 годину ago

Дострокова пенсія в Україні: хто тепер має право та основні умови призначення

Пенсійний фонд України роз'яснив категорії громадян, які можуть претендувати на вихід на пенсію раніше встановленого…

2 години ago

Трамп вперше визнав, що Путін може з ним “гратися”

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що протягом кількох днів повідомить, чи маніпулює ним російський…

2 години ago

Двері в Європу зачинилися: українських біженців розвертають назад – притулку більше не дадуть

У Німеччині набули чинності найжорсткіші за останнє десятиліття обмеження щодо в'їзду біженців. Вперше за багато…

2 години ago