Кремль вчить чиновників, як подавати росіянам «перемогу» у війні

Адміністрація російського диктатора Володимира Путіна минулого тижня провела семінар для віцегубернаторів РФ, на якому обговорювалася підготовка «образу перемоги» у війні. Як інформує Радіо Свобода, про це пишуть російські ЗМІ.

Джерела одного із видань розповіли, що Кремль виходить з того, що кінець війни буде, до нього «треба бути готовими».

Майбутні результати війни повинні розцінюватися російським суспільством як перемога, хоча різні соціальні групи сприймають її по-різному. Тому, з погляду адміністрації Путіна, треба орієнтуватися на «спокійну більшість», яка буде задоволеною досягненням цілей у війні та збереженням за Росією окупованих територій.

Також віцегубернаторам розповіли про важливість роботи з громадською думкою щодо військових, які повертаються з України. На семінарі зокрема зазначалося, що «потрібно постійно тримати у фокусі» питання реабілітації та працевлаштування військових, «щоб вони не приєдналися до протестних рухів чи криміналу». Один із ризиків полягає в тому, що у мирному житті колишнім бійцям буде важко знайти ті самі зарплати, що й на війні, тому треба думати над їх заохоченням та формуванням шанобливого ставлення у суспільстві.

Крім цього, обговорювалася робота з проблемними ситуаціями та реагування, зокрема на міжнаціональні конфлікти та зростання антимігрантських настроїв.

Для віцегубернаторів провели комунікаційну гру під назвою «Гнів» – із симуляцією конфлікту на національному ґрунті. Вона була побудована навколо ситуації, схожої на ту, яка склалася в жовтні в селищі Коркіно Челябінської області. Там сталися масові заворушення, спровоковані вбивством жінки. Місцеві жителі на стихійному сході оголосили винними у злочині представників циганської діаспори. 

Не зважаючи на готовність зустріти кінець війни, росіяни не припиняють готуватися до війни. За даними росЗМІ, близько 300 тис. резервістів вже пройшли навчання у РФ і вони начебто «вже готові» до війни Росії в Україні. Для підготовки до бойових дій у резервних частинах створили «сім рот інструкторів та вісім навчальних рот» Про це повідомляє «Новая газета». 

Романчук Микола

Recent Posts

Марк Цукерберг хоче «активної ролі» в технологічній політиці Трампа

Американський мільярдер та засновник Meta Марк Цукерберг, який входить до топ-5 найбагатших людей світу, прагне…

3 години ago

Банки змінюють правила: кого перевірятимуть особливо ретельно

Українські банки посилили перевірку клієнтів у рамках впровадження міжнародних стандартів прозорості та безпеки фінансової системи.…

3 години ago

До Нового року вже повісток не буде: з’явилися важливі новини про мобілізацію

У період воєнного стану в Україні є категорії громадян, які не підлягають мобілізації з різних причин. Це…

3 години ago

У Росії дефіцит кадрів: роботу пропонують школярам

Найбільші російські продуктові мережі, зокрема X5 Group ("Пятерочка", "Перекресток"), "Ашан" та "Магнит", почали активно залучати…

3 години ago

Марін Ле Пен закликала Макрона піти у відставку

Лідерка французької партії "Національне об'єднання" Марін Ле Пен публічно закликала президента Франції Емманюеля Макрона залишити…

4 години ago

Махінації в сервісних центрах МВС: черги, дефіцит талонів і розкішні авто чиновників

У Міністерстві внутрішніх справ України анонсували масштабну перевірку Головного сервісного центру та його підрозділів після…

4 години ago