Усі ми хочемо, щоб наші домівки справляли гарне враження – виглядали красиво та вишукано. І на це не потрібно витрачати багато грошей, щоб створити розкішну атмосферу. Важливо знати, де витрачати гроші, а де економити.
Креативна директорка студії дизайну Лаура Хамметт поділилася з Independent власними лайфгаками, як зробити свою оселю красивою за невелику суму. Вона розповіла, як зробити, щоб ваш дім виглядав так, ніби ви витратили набагато більше грошей, ніж є насправді.
“Зазвичай я починаю з базової колірної схеми багатошарових нейтральних кольорів, включаючи відтінки слонової кістки, бежевого, бронзового і навіть іржі, коричневого та темно-синього кольорів, щоб створити глибину. Ці відтінки задають тон вишуканості та спокою”, – каже Хаммет.
Дизайнерка радить додавати в інтер’єр пледи з кашеміру або альпаки, подушки та вовняні килими, щоб додати тепла та м’якості. Слід віддати перевагу речам, до яких ви часто торкаєтеся, переконавшись, що матеріали приємні на дотик.
“Тоді зробіть акцент металіком – шагрень, патиновані фасади, елементи з органічного дерева або видувного скла вручну. Вони додають нотку гламурного відбиття світла та тактильного інтересу”, – зазначає екпертка з дизайну.
Хаммет радить не економити гроші на шторах та вікнах, бо вони є дуже важливими в інтер’єрі. Також варто витратитися на високоякісний вовняний або шовковий килим для вітальні, адже він прослужить усе життя і красиво об’єднає меблі.
Водночас, вона радить зекономити на меблях, які рідше використовуються. Хамметт радить не заставляти житло багатьма меблями, і натомість обирати антикварні меблі на різних сайтах, які, за її словами, не є дорогими.
“Однією з найбільших причин недорогого вигляду є безлад і надлишок дрібних аксесуарів низької якості. Важливо ретельно організувати свій простір і уникати надмірного декорування”, – радить вона.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…