Є дві помилки, через які пральна машинка може зламатися раніше заявленого виробником терміну служби.
Щоб ця необхідна для дому побутова річ служила довгі роки, важливо знати три простих правила користування пральною машиною. Про них розповість Gazeta.ua.
Зіпсувати техніку можна черед дрібні монети. Особливо уважними варто бути мамам: у дітей у кишенях завжди повно “сюрпризів”. Тому обов’язково проводимо перевірку. Інакше можна через свою неуважність зламати машину.
Коли пральна машинка “стрибає” і вібрує при віджиманні або видає помилку на електронному табло, помилкою може бути і неправильне завантаження білизни. Про такі помилки машинка не попереджає, але саме вони стають причиною несправності і дорогого ремонту.
Якщо йдеться про звичайні речі, то вони повинні займати не більше 50 відсотків загального об’єму барабана пральної машинки. Якщо йдеться про вироби з вовни, то завантаження має бути ще менше – не більше 30 відсотків.
Якщо ж вам потрібно упорядкувати вироби з натурального льону та інших легких матеріалів, то можна влаштовувати і повне завантаження. Але не варто м’яти речі, щоб вмістити більше: це може спричинити несправність.
Ніколи не періть в машинці один великий плед або ковдру. Для балансу завантажте ще пару рушників.
Річ у тім, що плед зіб’ється в “ком” і створить навантаження в одній частині барабана, через що машинка буде “підстрибувати”, але це півбіди. Результатом таких частих прань може стати несправність машинки.
У грудні президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №12178, який з 1 січня 2025 року ліквідував…
У лютому 2025 року Головна санітарна інспекція Польщі (GUS) розпочне всеосяжну перевірку пунктів вакцинації, яка…
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №12429, який передбачає суттєві зміни в оподаткуванні імпортованих товарів, зокрема…
Порівняно високі зарплати держслужбовців та їхніх керівників неодноразово ставали об'єктом суспільної уваги та критики. В умовах військового…
У січні 2025 року в Україні різко активізувалися шахраї, які використовують Telegram-канали для маніпуляцій із…
Російська Федерація закупила понад 22 тис. верстатів з числовим програмним керуванням, компонентів і витратних матеріалів…