Багато людей, які є заощадливими, погоджуються з тим, що існує небагато речей, які варто купувати на блошиних ринках. Тому експерти назвали чотири речі, які не слід купувати на таких розпродажах, пише Southern Living.
Більшість людей купують вживані речі, аби їх переробити. Проте якщо ви часто забуваєте це зробити, то краще відмовтеся від таких покупок.
“Якщо ви не є компетентним майстром, який вміє робити речі своїми руками і має досвід завершення проєктів, я б трималася якомога далі від усього, що потребує ремонту, оббивки, перефарбовування та повторного фарбування. Частини проєкту мають особливий спосіб перетворюватися на безлад або, що ще гірше, на незавершені завдання у вашому списку справ, які виснажують вас”, – пояснила каже засновниця Kristin Keyes Interiors в Нешвіллі Крістін Кіз.
Водночас творець контенту і власниця вінтажного магазину Libby and My Ліббі Расмуссен вважає, що краще уникати аксесуарів для ванної кімнати, включаючи косметичні засоби, рушники та предмети для туалету під час дворових розпродажів.
“Вони часто можуть бути антисанітарними або їх важко ретельно очистити. Я роблю виняток для маленьких скляних баночок, коробочок для прикрас, які можна витерти, або порожніх вінтажних флаконів з-під парфумів, які додають шарму будь-якій колекції”, – зазначила мешканка Вашингтона
Своєю чергою засновниця вінтажної крамниці June Taylor Shop в Лейкленді Келлі Райлі розповіла, що перед тим, як придбати меблі на таких ринках, вона перевіряє шухляди, а саме, чи висуваються вони та чи всі ручки на місці.
“Нікотин, пліснява і навіть прогірклий клей можуть залишати після себе запахи, які важко вивести, і ми залишаємо цей шматок”, – пояснила Келлі.
Зазначається, що на таких ринках можна зустріти товар, який пропонують за дуже вигідною ціною. Він вам не потрібен, проте через спокусу ви все одно його можете купити.
“Часто вас більше приваблює вигідна пропозиція, а не сама річ, і згодом вона може просто лежати у вас вдома, створюючи непотрібний безлад”, – підкреслила Серена Аппіа, блогерка Thrift Diving.
Українці можуть заробити хороші гроші, продавши колекціонерам старі монети в 25 копійок. Втім, ті цінують не всі…
Робота ТЦК викликає дедалі більше нарікань серед громадян. Українці часто скаржаться на організаційні проблеми, затримки…
З 2025 року українські біженці, які проживають у Польщі, зможуть оформити новий документ – карту…
Новий рік - це час магії та змін, і щоб залучити удачу і радість у…
Командування російської армії, щоб приховати присутність військових із Північної Кореї, видає їм фальшиві документи уродженців…
У США провели соціологічне опитування, яке показало, що половина американців чекають на завершення російсько-українського конфлікту.…