Як часто потрібно пилососити в будинку: важливі поради від досвідченого експерта

Під час прибирання люди часто використовують пилосос, однак для декого таке завдання виявляється складним, адже це потребує фізичної сили. Видання Mirror розповіло, чи можна відмовитися від цієї рутинної роботи довше, ніж на тиждень. 

Звісно, прибирання пилососом є необхідною роботою, особливо для тих, хто страждає від алергії. Завдяки йому відмерлі клітини шкіри, бактерії, спори плісняви та пилові кліщі піднімаються з підлоги та не вдихаються, що може викликати неприємні симптоми, серед яких подразнення горла, носа, очей та респіраторні проблеми. 

Тому старший науковий співробітник компанії Dyson Метью Лі радить пилососити принаймні раз на тиждень, аби запобігти накопиченню бруду, якщо ви маєте дерев’яну або тверду підлогу. 

“Я намагаюся приділяти трохи більше уваги зонам з високою прохідністю, таким як кухня та спальня, оскільки на підлозі може швидко накопичуватися багато бруду, сміття та волосинок”, – зауважив він в інтерв’ю виданню “Woman and Home”.

Для того, щоб полегшити собі виконання цієї роботи, експерт рекомендує розділити свій будинок на 10 зон – стіни, матраци, плінтуси, кошики для домашніх тварин, лампи та абажури, штори або жалюзі, сходи, стелі та дивані, та обрати дві з них для прибирання пилососом кожного тижня. 

“Це настійно рекомендована частота, щоб підтримувати чистоту в будинку, не перевантажуючи себе складним завданням, намагаючись зробити глибоке прибирання всього будинку за один раз”, – пояснив він.

Щодо килимів, то Метью закликав пилососити до того, як підлога почне мати брудний вигляд. За його словами, робити це двічі на тиждень є відповідною частотою в місцях, де люди перебувають найбільше. Водночас для тих зон, де не так часто знаходяться люди, одного разу на тиждень буде достатньо. 

Коломієць Надія

Recent Posts

Чому не треба одразу вмикати світло у номері: працівниця готелю дала пораду туристам

Перевірка готельного номера на наявність постільних клопів має бути першочерговою, коли ви вперше прибуваєте до помешкання. Це…

4 години ago

У Німеччині штрафують за шум від дітей. Через донос сусіда сім’ю емігранта можуть оштрафувати на 250 тисяч євро

Німеччина відома суворими законами щодо порушення прав людини. Сімейне життя в Бад-Годесберзі, Бонн, перетворилося на…

4 години ago

Холодна осінь наближається: де та коли в Україні будуть перші заморозки

Тепла осінь в Україні протримається недовго, адже вже наприкінці вересня очікується значне похолодання. В деяких областях…

4 години ago

На Одещині оголосили повторний тендер на реконструкцію дитсадка за 180 мільйонів гривень

На Доброславі Одеської області знову шукають підрядника для реконструкції дитячого садка "Країна мрій. Це вже…

4 години ago

На 40% більше вже з січня: кому з українців доведеться сплачувати величезні податки

Українцям розповіли, кому доведеться сплачувати податків на 40% більше уже із січня. Про це йдеться у матеріалі Факти. Верховна…

5 години ago

Мобілізація в Україні: у Раді заговорили про зниження призовного віку до 50 років

В Україні триває загальна мобілізація і повістку можуть отримати військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років.…

5 години ago